O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Vincent Clare w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Vincent Clare: liczby w kilku liniach
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank to gwiazda: 300 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 14% wszystkich wyświetleń profilu Vincent Clare. Następne są Greengages, Plums And Grapes i Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Łącznie strona artysty (300 odwiedzin) oraz dzieła (1 700 odwiedzin) dają łącznie 2 000 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 100% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (1 900 wizyt). Odwiedziny faworyzują Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów), stanowiąc 71% odwiedzin w porównaniu do 56% katalogu.
Vincent Clare: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Vincent Clare.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 wizyt · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 wizyt · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 wizyt · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 wizyt · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 wizyt · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 wizyt · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 wizyt · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 wizyt · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 wizyt · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 wizyt · 4,8%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Vincent Clare?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 1 600 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Vincent Clare?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Vincent Clare w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 20,0% | 9,5% |
| Miękki cień | 52,0% | 66,7% |
| Delikatna luminancja | 20,0% | 14,3% |
| Jasna luminancja | 4,0% | 4,8% |
| Rozświetlony | 4,0% | 4,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 2,0% | 4,8% |
| Subtelna kolorystyka | 22,0% | 19,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 66,0% | 71,4% |
| Wyraźne nasycenie barw | 10,0% | 4,8% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 76,0% | 85,7% |
| Ciemne tony | 14,0% | 4,8% |
| Barwy neutralne | 10,0% | 9,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 6,0% | 19,1% |
| Zrównoważony | 88,0% | 76,2% |
| Żywy i nasycony | 6,0% | 4,8% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 0,0% |
| Delikatny | 26,0% | 23,8% |
| Zrównoważony kontrast | 14,0% | 23,8% |
| Wyrazisty kontrast | 34,0% | 38,1% |
| Oświadczenie | 18,0% | 14,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 12,0% | 19,1% |
| Zrównoważona harmonia | 22,0% | 9,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 56,0% | 71,4% |
| Spójna paleta barw | 10,0% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Vincent Clare miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Vincent Clare?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Vincent Clare oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 100 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Vincent Clare
Które dzieła Vincent Clare są najczęściej otwierane?
- Najpierw Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank z 300 odwiedzinami lub 14% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Vincent Clare na ArtsDot.com?
- 2 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na stronie artysty i 1 700 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Vincent Clare najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) stanowią 71% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 56% katalogu.