Tytjan Ramsay Peale Ii Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1799 – 1885

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Tytjan Ramsay Peale Ii w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Tytjan Ramsay Peale Ii

Dzieło Diana i Aktajos jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Tytjan Ramsay Peale Ii: 2 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 4% wszystkich wyświetleń. Portret Jacopo Strada i Noli me Tangere dopełniają podium. Tytjan Ramsay Peale Ii przyciągnął łącznie 66 100 wizyt: 23 300 na stronie artysty oraz 42 800 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 8% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 34 900 wizyt. Strona była czytana w angielski (47%), hiszpański (9%) i bułgarski (8%). Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (73%), telefony (23%) i tablety (4%). Wyróżnia się jeden styl: Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generuje 57% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 46% katalogu.

10 najpopularniejszych: dzieła Tytjan Ramsay Peale Ii, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Tytjan Ramsay Peale Ii najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Diana i Aktajos 1 Diana i Aktajos, 1556 2 100 wizyt · 4,5%
  2. Portret Jacopo Strada 2 Portret Jacopo Strada, 1568 1 800 wizyt · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1 800 wizyt · 3,8%
  4. Pieniężny Wydatek 4 Pieniężny Wydatek, 1560 1 700 wizyt · 3,6%
  5. Allegoria Rozsądku 5 Allegoria Rozsądku, 1550 1 700 wizyt · 3,6%
  6. Wenus Anadyomene 6 Wenus Anadyomene, 1520 1 300 wizyt · 2,8%
  7. Bachanale andryjskie 7 Bachanale andryjskie, 1524 1 200 wizyt · 2,5%
  8. Śmierć Aktaeaona 8 Śmierć Aktaeaona, 1559 1 200 wizyt · 2,5%
  9. Portret damy w bieli 9 Portret damy w bieli, 1561 1 100 wizyt · 2,3%
  10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1 000 wizyt · 2,1%

Jak popularna jest strona Tytjan Ramsay Peale Ii miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 700
Lip 20267 60027 300
Sie 20267 8006 300
Wrz 20267 7007 500

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Tytjan Ramsay Peale Ii?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Tytjan Ramsay Peale Ii w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Rodzina Święta z Pasterzem0000000002000400
Portret Jacopo Strada00000000400700500200
Madonna Aldobrandini000000002006000100
Mężczyzna z rękawicą000000000200200100
Rodzina Vendramin000000000300100200
Niewiędnia i pasterz0000000003000100
Diana i Aktajos000000000700400900
Pieniężny Wydatek000000000600300800
Wenus przed lustrem000000000200400300
Dziewczyna w futrze000000000300300100

Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Tytjan Ramsay Peale Ii?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia48 50073,4%
telefony15 20023,0%
tablety2 4003,6%

W jakich językach czytany jest Tytjan Ramsay Peale Ii?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski3 50047,3%
hiszpański7009,5%
bułgarski6008,1%
rosyjski6008,1%
polski4005,4%
koreański3004,1%
arabski1001,4%
niemiecki1001,4%
perski1001,4%
fiński1001,4%

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Tytjan Ramsay Peale Ii i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz600
Śr 23 Wrz600
Czw 24 Wrz400
Pt 25 Wrz600
So 26 Wrz200
Nd 27 Wrz600
Pon 28 Wrz700
Wt 29 Wrz600
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź500
Pt 2 Paź200
So 3 Paź700
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź300
Wt 6 Paź200
Śr 7 Paź800
Czw 8 Paź1 100
Pt 9 Paź900
So 10 Paź700
Nd 11 Paź1 200
Pon 12 Paź500
Wt 13 Paź (prognoza)700
Śr 14 Paź (prognoza)1 000
Czw 15 Paź (prognoza)1 000
Pt 16 Paź (prognoza)900
So 17 Paź (prognoza)800
Nd 18 Paź (prognoza)1 100
Pon 19 Paź (prognoza)800
Wt 20 Paź (prognoza)800
Śr 21 Paź (prognoza)1 000
Czw 22 Paź (prognoza)1 100
Pt 23 Paź (prognoza)900
So 24 Paź (prognoza)900
Nd 25 Paź (prognoza)1 200
Pon 26 Paź (prognoza)800
Wt 27 Paź (prognoza)800
Śr 28 Paź (prognoza)1 100
Czw 29 Paź (prognoza)1 200
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)1 000
Nd 1 Lis (prognoza)1 200
Pon 2 Lis (prognoza)900

Tytjan Ramsay Peale Ii: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Tytjan Ramsay Peale Ii jest najczęściej oglądane?

To Diana i Aktajos: 2 100 odwiedzin, co stanowi 4% wszystkich wyświetleń artysty Tytjan Ramsay Peale Ii. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.

Ile wizyt odwiedza Tytjan Ramsay Peale Ii?

66 100 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 23 300 na stronie artysty i 42 800 na poszczególnych dziełach.

Czy ludzie oglądają Tytjan Ramsay Peale Ii na telefonie czy na komputerze?

Obie: podział wizyt według urządzenia (73%), telefony (23%) i tablety (4%); liderem jest urządzenia z wynikiem 73%.

Czy o Tytjan Ramsay Peale Ii czyta się w wielu językach?

Tak: angielski (47%), hiszpański (9%) i bułgarski (8%). angielski zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 47%.

Czy istnieje rodzaj dzieł Tytjan Ramsay Peale Ii, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 57% odwiedzin dla 46% katalogu.