Robert Campin Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1375 – 1444

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Robert Campin w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Robert Campin: liczby w kilku liniach

Altarpiece Mérode to gwiazda: 1 800 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 20% wszystkich wyświetleń profilu Robert Campin. Następne są The Nativity (detail) i Mérode Altarpiece (Nativity). Łącznie strona artysty (1 800 odwiedzin) oraz dzieła (7 500 odwiedzin) dają łącznie 9 300 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 36%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (6 200 wizyt). Według urządzeń: urządzenia (86%), telefony (11%) i tablety (3%). Odwiedziny faworyzują Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów), stanowiąc 61% odwiedzin w porównaniu do 38% katalogu.

Robert Campin: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Robert Campin.

  1. Altarpiece Mérode 1 Altarpiece Mérode, 1427 1 800 wizyt · 19,6%
  2. The Nativity (detail) 2 The Nativity (detail), 1425 500 wizyt · 5,4%
  3. Mérode Altarpiece (Nativity) 3 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 400 wizyt · 4,3%
  4. Madonna by a Grassy Bank 4 Madonna by a Grassy Bank, 1425 400 wizyt · 4,3%
  5. Mérode Altarpiece 5 Mérode Altarpiece, 1427 400 wizyt · 4,3%
  6. Virgin and Child in an Interior 6 Virgin and Child in an Interior, 1435 300 wizyt · 3,3%
  7. Madonna with the Child by a Fireplace 7 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 300 wizyt · 3,3%
  8. St Veronica (detail) 8 St Veronica (detail), 1410 300 wizyt · 3,3%
  9. Portrait of a Fat Man 9 Portrait of a Fat Man, 1430 300 wizyt · 3,3%
  10. The Crucified Thief 10 The Crucified Thief, 1410 300 wizyt · 3,3%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Robert Campin?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026300200
Lip 20261 0005 200
Sie 2026200900
Wrz 20263001 200

Kiedy oglądane są dzieła artysty Robert Campin?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Robert Campin miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Altarpiece Mérode000000000200300300
Mérode Altarpiece (Nativity)000000000100200100
The Mérode Altarpiece00000000010000
The Werl Altarpiece (detail)0000000001000100
Mérode Altarpiece00000000030000
Mérode Altarpiece (detail)00000000020000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Madonna with the Child (det…000000000000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Mérode Altarpiece (left win…000000000000

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Robert Campin?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia8 00086,0%
telefony1 00010,8%
tablety3003,2%

W jakich językach mówi odbiorca Robert Campin?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
hiszpański50033,3%
angielski40026,7%
francuski20013,3%
czeski1006,7%
japoński1006,7%
rumuński1006,7%
Chinese1006,7%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Robert Campin oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Pon 5 Paź100
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź100
Czw 8 Paź500
Pt 9 Paź100
So 10 Paź100
Nd 11 Paź600
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź400
Śr 14 Paź900
Czw 15 Paź400
Pt 16 Paź100
So 17 Paź200
Nd 18 Paź300
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź200
Śr 21 Paź300
Czw 22 Paź300
Pt 23 Paź200
So 24 Paź0
Nd 25 Paź700
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)200
Śr 28 Paź (prognoza)400
Czw 29 Paź (prognoza)400
Pt 30 Paź (prognoza)100
So 31 Paź (prognoza)100
Nd 1 Lis (prognoza)500
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)200
Śr 4 Lis (prognoza)400
Czw 5 Lis (prognoza)400
Pt 6 Lis (prognoza)100
So 7 Lis (prognoza)100
Nd 8 Lis (prognoza)500
Pon 9 Lis (prognoza)100
Wt 10 Lis (prognoza)200
Śr 11 Lis (prognoza)400
Czw 12 Lis (prognoza)400
Pt 13 Lis (prognoza)100
So 14 Lis (prognoza)100
Nd 15 Lis (prognoza)500

O co ludzie pytają o Robert Campin

Które dzieła Robert Campin są najczęściej otwierane?

Najpierw Altarpiece Mérode z 1 800 odwiedzinami lub 20% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Robert Campin na ArtsDot.com?

9 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 800 na stronie artysty i 7 500 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Robert Campin?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (86%), telefony (11%) i tablety (3%); urządzenia generują 86% wizyt.

Które dzieła Robert Campin najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów) stanowią 61% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 38% katalogu.