Remedios Varo Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1908 – 1963

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Remedios Varo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Remedios Varo

Dzieło The call jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Remedios Varo: 3 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń. Embroidering the Earth's mantle i Cats' Paradise dopełniają podium. Remedios Varo przyciągnął łącznie 56 400 wizyt: 17 700 na stronie artysty oraz 38 700 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 93% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 25 600 wizyt. Strona była czytana w włoski (18%), szwedzki (17%) i hiszpański (15%). Odbiorcy są rozproszeni w Szwecja (24%), Meksyk (19%) i Włochy (14%). Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (56%), telefony (40%) i tablety (4%). Wyróżnia się jeden styl: Ciemne tony (Paleta kolorów) generuje 50% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 29% katalogu.

10 najpopularniejszych: dzieła Remedios Varo, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Remedios Varo najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. The call 1 The call 3 500 wizyt · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3 000 wizyt · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1 800 wizyt · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1 700 wizyt · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1 600 wizyt · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1 300 wizyt · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1 200 wizyt · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1 200 wizyt · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1 100 wizyt · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1 100 wizyt · 2,5%

Jak popularna jest strona Remedios Varo miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200400
Lip 20266 30019 300
Sie 20262 6007 700
Wrz 20268 60011 300

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Remedios Varo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Remedios Varo w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001 200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001 400

Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Remedios Varo?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia31 60056,0%
telefony22 30039,5%
tablety2 5004,4%

W jakich językach czytany jest Remedios Varo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
włoski2 20018,0%
szwedzki2 10017,2%
hiszpański1 80014,8%
angielski1 40011,5%
portugalski1 40011,5%
rosyjski6004,9%
niemiecki4003,3%
czeski3002,5%
węgierski3002,5%
litewski3002,5%

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Remedios Varo i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
Pon 28 Wrz700
Wt 29 Wrz800
Śr 30 Wrz600
Czw 1 Paź800
Pt 2 Paź1 400
So 3 Paź900
Nd 4 Paź2 700
Pon 5 Paź2 200
Wt 6 Paź700
Śr 7 Paź2 500
Czw 8 Paź1 300
Pt 9 Paź1 300
So 10 Paź500
Nd 11 Paź900
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź900
Śr 14 Paź500
Czw 15 Paź900
Pt 16 Paź1 400
So 17 Paź2 600
Nd 18 Paź2 000
Pon 19 Paź (prognoza)1 600
Wt 20 Paź (prognoza)900
Śr 21 Paź (prognoza)1 400
Czw 22 Paź (prognoza)1 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 600
So 24 Paź (prognoza)1 500
Nd 25 Paź (prognoza)2 100
Pon 26 Paź (prognoza)1 700
Wt 27 Paź (prognoza)1 000
Śr 28 Paź (prognoza)1 500
Czw 29 Paź (prognoza)1 200
Pt 30 Paź (prognoza)1 700
So 31 Paź (prognoza)1 600
Nd 1 Lis (prognoza)2 300
Pon 2 Lis (prognoza)1 800
Wt 3 Lis (prognoza)1 000
Śr 4 Lis (prognoza)1 500
Czw 5 Lis (prognoza)1 300
Pt 6 Lis (prognoza)1 700
So 7 Lis (prognoza)1 700
Nd 8 Lis (prognoza)2 400

Remedios Varo: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Remedios Varo jest najczęściej oglądane?

To The call: 3 500 odwiedzin, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń artysty Remedios Varo. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.

Ile wizyt odwiedza Remedios Varo?

56 400 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 17 700 na stronie artysty i 38 700 na poszczególnych dziełach.

Czy ludzie oglądają Remedios Varo na telefonie czy na komputerze?

Obie: podział wizyt według urządzenia (56%), telefony (40%) i tablety (4%); liderem jest urządzenia z wynikiem 56%.

Czy o Remedios Varo czyta się w wielu językach?

Tak: włoski (18%), szwedzki (17%) i hiszpański (15%). włoski zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 18%.

Czy istnieje rodzaj dzieł Remedios Varo, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Ciemne tony (Paleta kolorów): 50% odwiedzin dla 29% katalogu.