Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ramón Casas w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Ramón Casas: liczby w kilku liniach
La pereza to gwiazda: 1 500 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 16% wszystkich wyświetleń profilu Ramón Casas. Następne są Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver – Studium Lato Letniego lub Najpierw przejdziesz przez moje ciało i La Sargantain. Łącznie strona artysty (10 200 odwiedzin) oraz dzieła (6 800 odwiedzin) dają łącznie 17 000 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 42% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Najlepszy miesiąc: Wrz 2026 (7 600 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: niemiecki (34%), hiszpański (20%) i estoński (14%). Kraje z największą liczbą odbiorców: Niemcy (40%), Estonia (14%) i Hiszpania (9%). Według urządzeń: urządzenia (52%), telefony (39%) i tablety (9%). Odwiedziny faworyzują Spokój (Klimat), stanowiąc 30% odwiedzin w porównaniu do 4% katalogu.
Ramón Casas: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Ramón Casas.
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
100
Lip 2026
700
3 400
Sie 2026
200
500
Wrz 2026
6 500
1 100
Paź 2026
2 700
1 700
Kiedy oglądane są dzieła artysty Ramón Casas?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Ramón Casas w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Elegancja
16,7%
31,0%
Spokój
4,2%
29,6%
Romantyczny
16,7%
11,3%
Dramatyczny
29,2%
4,2%
Klasyka
8,3%
8,5%
Nostalgiczny
8,3%
7,0%
Ziemiste
4,2%
4,2%
Eteryczny
4,2%
2,8%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Refleksyjny
20,8%
33,8%
Spokój
12,5%
28,2%
Melancholijny
20,8%
11,3%
Nostalgiczny
8,3%
9,9%
Romantyczny
4,2%
9,9%
Mroczny i poważny
12,5%
1,4%
Dramatyczny
0,0%
4,2%
Eteryczny
8,3%
0,0%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
22,0%
10,4%
Miękki cień
30,0%
37,5%
Delikatna luminancja
28,0%
45,8%
Jasna luminancja
14,0%
5,2%
Rozświetlony
6,0%
1,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
38,0%
26,0%
Subtelna kolorystyka
36,0%
50,0%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
22,0%
14,6%
Wyraźne nasycenie barw
4,0%
9,4%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy ziemi
54,3%
65,5%
Barwy neutralne
34,3%
16,4%
Ciemne tony
8,6%
18,2%
Monochromatyczna
2,9%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
42,0%
26,0%
Zrównoważony
46,0%
57,3%
Żywy i nasycony
12,0%
16,7%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
12,0%
6,2%
Delikatny
14,0%
13,5%
Zrównoważony kontrast
16,0%
9,4%
Wyrazisty kontrast
26,0%
27,1%
Oświadczenie
32,0%
43,8%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
14,0%
28,1%
Subtelnie wymieszana paleta barw
8,0%
10,4%
Zrównoważona harmonia
22,0%
11,5%
Silna spójność kolorystyczna
36,0%
25,0%
Spójna paleta barw
20,0%
25,0%
Jakie są najważniejsze dzieła Ramón Casas miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
Dzieło sztuki
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Paź 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Ramón Casas?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
8 900
52,4%
telefony
6 600
38,8%
tablety
1 500
8,8%
W jakich językach mówi odbiorca Ramón Casas?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
Język
Odwiedziny
Udostępnij
niemiecki
1 200
34,3%
hiszpański
700
20,0%
estoński
500
14,3%
japoński
300
8,6%
rosyjski
300
8,6%
angielski
200
5,7%
francuski
100
2,9%
włoski
100
2,9%
koreański
100
2,9%
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Ramón Casas oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
Dzień
Odwiedziny
Nd 18 Paź
200
Pon 19 Paź
200
Wt 20 Paź
0
Śr 21 Paź
600
Czw 22 Paź
100
Pt 23 Paź
300
So 24 Paź
600
Nd 25 Paź
300
Pon 26 Paź
400
Wt 27 Paź
400
Śr 28 Paź
500
Czw 29 Paź
200
Pt 30 Paź
1 600
So 31 Paź
600
Nd 1 Lis
600
Pon 2 Lis
600
Wt 3 Lis
600
Śr 4 Lis
100
Czw 5 Lis
300
Pt 6 Lis
300
So 7 Lis
300
Nd 8 Lis (prognoza)
400
Pon 9 Lis (prognoza)
400
Wt 10 Lis (prognoza)
400
Śr 11 Lis (prognoza)
400
Czw 12 Lis (prognoza)
200
Pt 13 Lis (prognoza)
800
So 14 Lis (prognoza)
500
Nd 15 Lis (prognoza)
400
Pon 16 Lis (prognoza)
500
Wt 17 Lis (prognoza)
400
Śr 18 Lis (prognoza)
500
Czw 19 Lis (prognoza)
200
Pt 20 Lis (prognoza)
900
So 21 Lis (prognoza)
600
Nd 22 Lis (prognoza)
500
Pon 23 Lis (prognoza)
500
Wt 24 Lis (prognoza)
400
Śr 25 Lis (prognoza)
500
Czw 26 Lis (prognoza)
300
Pt 27 Lis (prognoza)
900
So 28 Lis (prognoza)
600
O co ludzie pytają o Ramón Casas
Które dzieła Ramón Casas są najczęściej otwierane?
Najpierw La pereza z 1 500 odwiedzinami lub 16% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Ramón Casas na ArtsDot.com?
17 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 10 200 na stronie artysty i 6 800 w przypadku jego dzieł.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Ramón Casas?
Odbiorcy korzystają z urządzenia (52%), telefony (39%) i tablety (9%); urządzenia generują 52% wizyt.
Jakich języków używa odbiorca Ramón Casas?
niemiecki (34%), hiszpański (20%) i estoński (14%). Pierwszy język, niemiecki, obejmuje 34% odwiedzających.
Które dzieła Ramón Casas najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
Dzieła oznaczone jako Spokój (Klimat) stanowią 30% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 4% katalogu.