O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Pieter Claesz w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Pieter Claesz: liczby w kilku liniach
Still-life With A Skull And Writing Quill to gwiazda: 500 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 28% wszystkich wyświetleń profilu Pieter Claesz. Następne są Vanitas With Violin And Glass Ball i Vanitas With Violin And Glass Ball_2. Łącznie strona artysty (600 odwiedzin) oraz dzieła (1 700 odwiedzin) dają łącznie 2 300 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 300%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (1 600 wizyt). Odwiedziny faworyzują Najciemniejszy (Jasność luminancji), stanowiąc 67% odwiedzin w porównaniu do 43% katalogu.
Pieter Claesz: 9 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Pieter Claesz.
-
1
Still-life With A Skull And Writing Quill
500 wizyt · 27,8%
-
2
Vanitas With Violin And Glass Ball
300 wizyt · 16,7%
-
3
Vanitas With Violin And Glass Ball_2
300 wizyt · 16,7%
-
4
Still-life With Oysters
200 wizyt · 11,1%
-
5
P. Still life with clay pipes, Erem, 1636
100 wizyt · 5,6%
-
6
Fish Still Life, oil on wood, Musée du Louvre,, 1637
100 wizyt · 5,6%
-
7
Still-life_2
100 wizyt · 5,6%
-
8
Still Life with Wine and Smoking Implements
100 wizyt · 5,6%
-
9
Still-life_-
100 wizyt · 5,6%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Pieter Claesz?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 400 | 1 200 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 400 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Pieter Claesz?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Pieter Claesz w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 42,9% | 66,7% |
| Miękki cień | 57,1% | 33,3% |
| Delikatna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 23,8% | 44,4% |
| Subtelna kolorystyka | 28,6% | 33,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,6% | 11,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 19,1% | 11,1% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 33,3% | 50,0% |
| Zrównoważony | 52,4% | 44,4% |
| Żywy i nasycony | 14,3% | 5,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 9,5% | 27,8% |
| Zrównoważony kontrast | 47,6% | 27,8% |
| Wyrazisty kontrast | 9,5% | 0,0% |
| Oświadczenie | 33,3% | 44,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 4,8% | 16,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 52,4% | 61,1% |
| Spójna paleta barw | 42,9% | 22,2% |
Jakie są najważniejsze dzieła Pieter Claesz miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still-life With Musical Ins… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still-life With Turkey-pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With A Skull And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| Still-life_2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| P. Still life with clay pip… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-life With Great Golde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast-piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Pieter Claesz?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| niemiecki | 200 | 100,0% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Pieter Claesz oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 200 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 300 |
| Czw 15 Paź | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 100 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 300 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 300 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 100 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 400 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 400 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 300 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 200 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 500 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 200 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 500 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 300 |
O co ludzie pytają o Pieter Claesz
Które dzieła Pieter Claesz są najczęściej otwierane?
- Najpierw Still-life With A Skull And Writing Quill z 500 odwiedzinami lub 28% wyświetleń. Powyżej znajduje się 9 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Pieter Claesz na ArtsDot.com?
- 2 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 600 na stronie artysty i 1 700 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Pieter Claesz najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Najciemniejszy (Jasność luminancji) stanowią 67% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 43% katalogu.