Philipp Otto Runge Statystyki popularności i odwiedzin

1777 – 1810

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Philipp Otto Runge w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Philipp Otto Runge w pigułce

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Philipp Otto Runge w serwisie ArtsDot.com było Czas Dnia: Świt: 500 wyświetleń, co stanowi 18% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim Dzieci Hülsenbecka i The Lesson of the Nightingale. Łącznie Philipp Otto Runge odnotował 4 000 wizyt: 1 600 na stronie artysty oraz 2 400 na stronach poszczególnych dzieł. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 25% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 3 100 wizyt. Użytkownicy przeglądają treści na urządzenia (80%) i telefony (20%). Odwiedzający skłaniają się ku Barwy neutralne (Paleta kolorów): 52% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 29% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Philipp Otto Runge

Oto 10 dzieł artysty Philipp Otto Runge, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.

  1. Czas Dnia: Świt 1 Czas Dnia: Świt, 1805 500 wizyt · 17,9%
  2. Dzieci Hülsenbecka 2 Dzieci Hülsenbecka, 1805 300 wizyt · 10,7%
  3. The Lesson of the Nightingale 3 The Lesson of the Nightingale, 1804 300 wizyt · 10,7%
  4. Farbenkugel (Color sphere) (detail) 4 Farbenkugel (Color sphere) (detail), 1810 300 wizyt · 10,7%
  5. The Great Morning 5 The Great Morning, 1809 300 wizyt · 10,7%
  6. The Artist's Parents 6 The Artist's Parents, 1806 300 wizyt · 10,7%
  7. Colour Spheres 7 Colour Spheres, 1809 200 wizyt · 7,1%
  8. Genii on a Lily 8 Genii on a Lily, 1809 200 wizyt · 7,1%
  9. The Great Morning (detail) 9 The Great Morning (detail), 1809 100 wizyt · 3,6%
  10. Lily of Light and Morning Star 10 Lily of Light and Morning Star, 1808 100 wizyt · 3,6%

Ilu użytkowników odwiedza stronę Philipp Otto Runge każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20261 2001 900
Sie 2026200200
Wrz 2026200300

Jak często oglądane są dzieła artysty Philipp Otto Runge?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Philipp Otto Runge są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Dzieci Hülsenbecka0000000001001000
The Lesson of the Nightinga…00000000020000
The Small Morning000000000000
The Great Morning (detail)00000000010000
The Artist's Parents00000000000100
The Great Morning0000000002001000
The Artist's Wife and Son000000000000
Colour Spheres0000000001000100
Self-portrait in a blue ski…000000000000
Portrait of Pauline in gree…000000000000

Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Philipp Otto Runge?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia3 20080,0%
telefony80020,0%

W jakich językach posługują się odwiedzający Philipp Otto Runge?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
niemiecki40026,7%
angielski30020,0%
hiszpański30020,0%
francuski20013,3%
Chinese20013,3%
włoski1006,7%

Ile wizyt dziennie odwiedza Philipp Otto Runge i co przyniesie jutro?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź200
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź200
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź400
Śr 14 Paź400
Czw 15 Paź200
Pt 16 Paź0
So 17 Paź200
Nd 18 Paź200
Pon 19 Paź900
Wt 20 Paź400
Śr 21 Paź200
Czw 22 Paź100
Pt 23 Paź200
So 24 Paź0
Nd 25 Paź (prognoza)300
Pon 26 Paź (prognoza)700
Wt 27 Paź (prognoza)500
Śr 28 Paź (prognoza)500
Czw 29 Paź (prognoza)200
Pt 30 Paź (prognoza)100
So 31 Paź (prognoza)300
Nd 1 Lis (prognoza)300
Pon 2 Lis (prognoza)800
Wt 3 Lis (prognoza)600
Śr 4 Lis (prognoza)600
Czw 5 Lis (prognoza)200
Pt 6 Lis (prognoza)200
So 7 Lis (prognoza)300
Nd 8 Lis (prognoza)400
Pon 9 Lis (prognoza)900
Wt 10 Lis (prognoza)700
Śr 11 Lis (prognoza)700
Czw 12 Lis (prognoza)300
Pt 13 Lis (prognoza)200
So 14 Lis (prognoza)400

Pytania dotyczące Philipp Otto Runge w ArtsDot.com

Które dzieła Philipp Otto Runge są najpopularniejsze?

Czas Dnia: Świt jest najpopularniejszym dziełem, z 500 wizytami (18% wszystkich wyświetleń Philipp Otto Runge). Powyższy ranking przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Philipp Otto Runge na ArtsDot.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Philipp Otto Runge odwiedziło 4 000 razy: 1 600 razy na stronie artysty oraz 2 400 razy na stronach poszczególnych dzieł.

Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Philipp Otto Runge?

Większość wizyt odbywa się na urządzenia (80%) i telefony (20%): 80% odwiedzin pochodzi z urządzenia urządzenia.

Jakie dzieła preferują odwiedzający Philipp Otto Runge?

Preferują Barwy neutralne (Paleta kolorów): 52% wizyt, przy 29% w katalogu artysty.