Peter Golfinopoulos Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1928

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Peter Golfinopoulos w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Peter Golfinopoulos

Dzieło Painting No. 4 jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Peter Golfinopoulos: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 67% wszystkich wyświetleń. Painting No. 2 dopełniają podium. Peter Golfinopoulos przyciągnął łącznie 300 wizyt: 200 na stronie artysty oraz 100 w poszczególnych dziełach. Trend wykazuje lekki spadek: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Sie 2026 z liczbą 200 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Oświadczenie (Kontrast) generuje 67% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 17% katalogu.

2 najpopularniejszych: dzieła Peter Golfinopoulos, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 2 dzieł Peter Golfinopoulos najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Painting No. 4 1 Painting No. 4, 1975 200 wizyt · 66,7%
  2. Painting No. 2 2 Painting No. 2, 1976 100 wizyt · 33,3%

Jak popularna jest strona Peter Golfinopoulos miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20261000
Sie 2026100100
Wrz 202600

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Peter Golfinopoulos?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Peter Golfinopoulos w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Painting No. 400000000001000
Untitled000000000000
Painting 14000000000000
Painting 2000000000000
Painting No. 2000000000000
Number 4000000000000

W jakich językach czytany jest Peter Golfinopoulos?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Peter Golfinopoulos i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
Pon 21 Wrz0
Wt 22 Wrz0
Śr 23 Wrz0
Czw 24 Wrz0
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź (prognoza)0
Wt 13 Paź (prognoza)0
Śr 14 Paź (prognoza)0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0

Peter Golfinopoulos: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Peter Golfinopoulos jest najczęściej oglądane?

To Painting No. 4: 200 odwiedzin, co stanowi 67% wszystkich wyświetleń artysty Peter Golfinopoulos. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 2.

Ile wizyt odwiedza Peter Golfinopoulos?

300 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 200 na stronie artysty i 100 na poszczególnych dziełach.

Czy istnieje rodzaj dzieł Peter Golfinopoulos, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Oświadczenie (Kontrast): 67% odwiedzin dla 17% katalogu.