O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul Baum w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Paul Baum
Dzieło After The Rain jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Paul Baum: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń. Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach i Sint Anna Ter Muiden dopełniają podium. Paul Baum przyciągnął łącznie 1 500 wizyt: 300 na stronie artysty oraz 1 200 w poszczególnych dziełach. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 1 200 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Delikatny (Kontrast) generuje 50% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 30% katalogu.
8 najpopularniejszych: dzieła Paul Baum, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 8 dzieł Paul Baum najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
After The Rain
400 wizyt · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 wizyt · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 wizyt · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 wizyt · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 wizyt · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 wizyt · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 wizyt · 7,1%
-
8
Constantinople
100 wizyt · 7,1%
Jak popularna jest strona Paul Baum miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 900 |
| Sie 2026 | 0 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Paul Baum?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Paul Baum?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 3,7% | 7,1% |
| Miękki cień | 18,5% | 28,6% |
| Delikatna luminancja | 40,7% | 50,0% |
| Jasna luminancja | 29,6% | 14,3% |
| Rozświetlony | 7,4% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 29,6% | 35,7% |
| Subtelna kolorystyka | 22,2% | 14,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 40,7% | 50,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 7,4% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 62,5% | 61,5% |
| Barwy ziemi | 25,0% | 30,8% |
| Ciemne tony | 8,3% | 0,0% |
| Monochromatyczna | 4,2% | 7,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 29,6% | 35,7% |
| Zrównoważony | 66,7% | 64,3% |
| Żywy i nasycony | 3,7% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 22,2% | 14,3% |
| Delikatny | 29,6% | 50,0% |
| Zrównoważony kontrast | 11,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 7,4% | 0,0% |
| Oświadczenie | 29,6% | 35,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 25,9% | 35,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 11,1% | 14,3% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 25,9% | 7,1% |
| Spójna paleta barw | 37,0% | 42,9% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Paul Baum w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Paul Baum?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Paul Baum i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 100 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
Paul Baum: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Paul Baum jest najczęściej oglądane?
- To After The Rain: 400 odwiedzin, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń artysty Paul Baum. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 8.
Ile wizyt odwiedza Paul Baum?
- 1 500 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 300 na stronie artysty i 1 200 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Paul Baum, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Delikatny (Kontrast): 50% odwiedzin dla 30% katalogu.