O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Nico Jungmann w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Nico Jungmann w pigułce
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Nico Jungmann w serwisie ArtsDot.com było Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring: 200 wyświetleń, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4) i Cuckoo. Łącznie Nico Jungmann odnotował 1 500 wizyt: 700 na stronie artysty oraz 800 na stronach poszczególnych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 1 500 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Oświadczenie (Kontrast): 33% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 15% katalogu artysty.
7 najczęściej oglądanych dzieł artysty Nico Jungmann
Oto 7 dzieł artysty Nico Jungmann, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.
-
1
Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring, 1916
200 wizyt · 22,2%
-
2
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4), 1917
200 wizyt · 22,2%
-
3
Cuckoo
100 wizyt · 11,1%
-
4
Ruhleben Prison Camp Hut No.8, on Plan No.530, 1917
100 wizyt · 11,1%
-
5
Plan of Ruhleben Camp Key to Panoramic View
100 wizyt · 11,1%
-
6
Ruhleben Prison Camp Christmas Dinner, 1917
100 wizyt · 11,1%
-
7
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 3 and 4 of 4), 1917
100 wizyt · 11,1%
Ilu użytkowników odwiedza stronę Nico Jungmann każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 700 | 800 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Nico Jungmann?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają odwiedzający Nico Jungmann?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 7,7% | 0,0% |
| Miękki cień | 7,7% | 11,1% |
| Delikatna luminancja | 38,5% | 33,3% |
| Jasna luminancja | 38,5% | 55,6% |
| Rozświetlony | 7,7% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 46,2% | 55,6% |
| Subtelna kolorystyka | 23,1% | 22,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 23,1% | 22,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 7,7% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 60,0% | 62,5% |
| Barwy ziemi | 30,0% | 37,5% |
| Ciemne tony | 10,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 46,2% | 55,6% |
| Zrównoważony | 46,2% | 44,4% |
| Żywy i nasycony | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 30,8% | 22,2% |
| Zrównoważony kontrast | 23,1% | 22,2% |
| Wyrazisty kontrast | 30,8% | 22,2% |
| Oświadczenie | 15,4% | 33,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 46,2% | 55,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 15,4% | 22,2% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 23,1% | 22,2% |
| Spójna paleta barw | 15,4% | 0,0% |
Które dzieła Nico Jungmann są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Christ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp 'Trafa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Hut No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp The Qu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Avants, Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan of Ruhleben Camp Key t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach posługują się odwiedzający Nico Jungmann?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wizyt dziennie odwiedza Nico Jungmann i co przyniesie jutro?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące Nico Jungmann w ArtsDot.com
Które dzieła Nico Jungmann są najpopularniejsze?
- Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring jest najpopularniejszym dziełem, z 200 wizytami (22% wszystkich wyświetleń Nico Jungmann). Powyższy ranking przedstawia 7 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Nico Jungmann na ArtsDot.com?
- W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Nico Jungmann odwiedziło 1 500 razy: 700 razy na stronie artysty oraz 800 razy na stronach poszczególnych dzieł.
Jakie dzieła preferują odwiedzający Nico Jungmann?
- Preferują Oświadczenie (Kontrast): 33% wizyt, przy 15% w katalogu artysty.