O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Maxime Maufra w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Maxime Maufra w pigułce
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Maxime Maufra w serwisie ArtsDot.com było Sunset on the Loire: 400 wyświetleń, co stanowi 5% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim View of the Port of Auray i Bridge over the Loire. Łącznie Maxime Maufra odnotował 8 000 wizyt: 900 na stronie artysty oraz 7 100 na stronach poszczególnych dzieł. Zainteresowanie nieco spadło: liczba wizyt zmniejszyła się o 25% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 6 100 wizyt. Użytkownicy przeglądają treści na komputery (88%), telefony (11%) i tablety (1%). Odwiedzający skłaniają się ku Niespójna paleta barw (Harmonia kolorów): 36% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 22% katalogu artysty.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Maxime Maufra
Oto 10 dzieł artysty Maxime Maufra, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 wizyt · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 wizyt · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 wizyt · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 wizyt · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 wizyt · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 wizyt · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 wizyt · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 wizyt · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 wizyt · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 wizyt · 2,6%
Ilu użytkowników odwiedza stronę Maxime Maufra każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 500 |
| Lip 2026 | 600 | 5 500 |
| Sie 2026 | 100 | 700 |
| Wrz 2026 | 200 | 400 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Maxime Maufra?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają odwiedzający Maxime Maufra?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 4,0% | 1,3% |
| Miękki cień | 20,0% | 30,3% |
| Delikatna luminancja | 54,0% | 46,1% |
| Jasna luminancja | 16,0% | 19,7% |
| Rozświetlony | 6,0% | 2,6% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 32,0% | 25,0% |
| Subtelna kolorystyka | 42,0% | 55,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 18,0% | 15,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 4,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 42,9% | 51,9% |
| Barwy ziemi | 48,6% | 42,3% |
| Ciemne tony | 5,7% | 3,9% |
| Natura | 2,9% | 1,9% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 20,0% | 21,1% |
| Zrównoważony | 70,0% | 72,4% |
| Żywy i nasycony | 10,0% | 6,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 20,0% | 11,8% |
| Delikatny | 22,0% | 22,4% |
| Zrównoważony kontrast | 22,0% | 10,5% |
| Wyrazisty kontrast | 26,0% | 32,9% |
| Oświadczenie | 10,0% | 22,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 22,0% | 35,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 16,0% | 18,4% |
| Zrównoważona harmonia | 16,0% | 13,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 34,0% | 26,3% |
| Spójna paleta barw | 12,0% | 6,6% |
Które dzieła Maxime Maufra są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Maxime Maufra?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| komputery | 7 000 | 87,5% |
| telefony | 900 | 11,2% |
| tablety | 100 | 1,2% |
W jakich językach posługują się odwiedzający Maxime Maufra?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| grecki | 200 | 66,7% |
| portugalski | 100 | 33,3% |
Ile wizyt dziennie odwiedza Maxime Maufra i co przyniesie jutro?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 20 Wrz | 0 |
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 200 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 100 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 300 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące Maxime Maufra w ArtsDot.com
Które dzieła Maxime Maufra są najpopularniejsze?
- Sunset on the Loire jest najpopularniejszym dziełem, z 400 wizytami (5% wszystkich wyświetleń Maxime Maufra). Powyższy ranking przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Maxime Maufra na ArtsDot.com?
- W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Maxime Maufra odwiedziło 8 000 razy: 900 razy na stronie artysty oraz 7 100 razy na stronach poszczególnych dzieł.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Maxime Maufra?
- Większość wizyt odbywa się na komputery (88%), telefony (11%) i tablety (1%): 88% odwiedzin pochodzi z urządzenia komputery.
Jakie dzieła preferują odwiedzający Maxime Maufra?
- Preferują Niespójna paleta barw (Harmonia kolorów): 36% wizyt, przy 22% w katalogu artysty.