Lucas Cranach Starszy Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1472 – 1553

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lucas Cranach Starszy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Lucas Cranach Starszy

Dzieło Adam i Ewę jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Lucas Cranach Starszy: 3 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń. Adam i Eva i Judit z głową Holofernesa dopełniają podium. Lucas Cranach Starszy przyciągnął łącznie 47 300 wizyt: 6 800 na stronie artysty oraz 40 500 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 119% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 29 100 wizyt. Strona była czytana w angielski (32%), portugalski (11%) i rosyjski (11%). Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%). Wyróżnia się jeden styl: Miękki cień (Jasność luminancji) generuje 57% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 30% katalogu.

10 najpopularniejszych: dzieła Lucas Cranach Starszy, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Lucas Cranach Starszy najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Adam i Ewę 1 Adam i Ewę, 1531 3 300 wizyt · 7,4%
  2. Adam i Eva 2 Adam i Eva, 1530 2 000 wizyt · 4,5%
  3. Judit z głową Holofernesa 3 Judit z głową Holofernesa, 1530 1 900 wizyt · 4,3%
  4. The Golden Age 4 The Golden Age, 1530 1 400 wizyt · 3,2%
  5. Law and Grace 5 Law and Grace, 1529 1 200 wizyt · 2,7%
  6. Adam and Eve 6 Adam and Eve, 1525 1 100 wizyt · 2,5%
  7. Wenus stojąca w krajobrazie 7 Wenus stojąca w krajobrazie, 1529 900 wizyt · 2,0%
  8. Polowanie na jeleni elektora Fryderyka III Śmiałego 8 Polowanie na jeleni elektora Fryderyka III Śmiałego, 1529 800 wizyt · 1,8%
  9. The Paradise 9 The Paradise, 1530 700 wizyt · 1,6%
  10. Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous 10 Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous, 1509 700 wizyt · 1,6%

Jak popularna jest strona Lucas Cranach Starszy miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 400
Lip 20262 00027 100
Sie 20264004 800
Wrz 20264 2007 200

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Lucas Cranach Starszy?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Lucas Cranach Starszy w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Adam i Ewę0000000001 3006001 300
Judit z głową Holofernesa00000000100700200800
Polowanie na jeleni elektor…00000000080000
Adam i Eva000000000500600800
Wenus stojąca w krajobrazie000000000300200200
Adam and Eve0000000008000200
Madonna and Child00000000030000
The Paradise0000000006001000
Lukas Spielhausen000000000000
Cupid complaining to Venus.00000000060000

Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Lucas Cranach Starszy?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia39 30083,1%
telefony6 60014,0%
tablety1 4003,0%

W jakich językach czytany jest Lucas Cranach Starszy?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski1 80032,1%
portugalski60010,7%
rosyjski60010,7%
hiszpański3005,4%
włoski3005,4%
arabski2003,6%
bułgarski2003,6%
francuski2003,6%
słowacki2003,6%
szwedzki2003,6%

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Lucas Cranach Starszy i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz1 000
Czw 24 Wrz800
Pt 25 Wrz800
So 26 Wrz300
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz500
Wt 29 Wrz1 100
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź900
Pt 2 Paź400
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź1 200
Wt 6 Paź500
Śr 7 Paź1 100
Czw 8 Paź1 100
Pt 9 Paź1 100
So 10 Paź300
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź200
Śr 14 Paź (prognoza)1 000
Czw 15 Paź (prognoza)1 100
Pt 16 Paź (prognoza)900
So 17 Paź (prognoza)300
Nd 18 Paź (prognoza)700
Pon 19 Paź (prognoza)1 300
Wt 20 Paź (prognoza)700
Śr 21 Paź (prognoza)1 100
Czw 22 Paź (prognoza)1 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 000
So 24 Paź (prognoza)300
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)1 400
Wt 27 Paź (prognoza)700
Śr 28 Paź (prognoza)1 100
Czw 29 Paź (prognoza)1 200
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)300
Nd 1 Lis (prognoza)700
Pon 2 Lis (prognoza)1 400
Wt 3 Lis (prognoza)800

Lucas Cranach Starszy: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Lucas Cranach Starszy jest najczęściej oglądane?

To Adam i Ewę: 3 300 odwiedzin, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń artysty Lucas Cranach Starszy. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.

Ile wizyt odwiedza Lucas Cranach Starszy?

47 300 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 6 800 na stronie artysty i 40 500 na poszczególnych dziełach.

Czy ludzie oglądają Lucas Cranach Starszy na telefonie czy na komputerze?

Obie: podział wizyt według urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z wynikiem 83%.

Czy o Lucas Cranach Starszy czyta się w wielu językach?

Tak: angielski (32%), portugalski (11%) i rosyjski (11%). angielski zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 32%.

Czy istnieje rodzaj dzieł Lucas Cranach Starszy, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Miękki cień (Jasność luminancji): 57% odwiedzin dla 30% katalogu.