Lam Qua Statystyki popularności i odwiedzin

1801 – 1860

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lam Qua w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lam Qua w pigułce

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Lam Qua w serwisie ArtsDot.com było Portrait of Keying (Qiying): 100 wyświetleń, co stanowi 12% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim Case No.3438 i Case No.5583. Łącznie Lam Qua odnotował 1 200 wizyt: 500 na stronie artysty oraz 700 na stronach poszczególnych dzieł. Zainteresowanie nieco spadło: liczba wizyt zmniejszyła się o 80% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 600 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Miękki cień (Jasność luminancji): 75% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 47% katalogu artysty.

8 najczęściej oglądanych dzieł artysty Lam Qua

Oto 8 dzieł artysty Lam Qua, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 wizyt · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 wizyt · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 wizyt · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 wizyt · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 wizyt · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 wizyt · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 wizyt · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 wizyt · 12,5%

Ilu użytkowników odwiedza stronę Lam Qua każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026200400
Sie 2026300200
Wrz 20260100

Jak często oglądane są dzieła artysty Lam Qua?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Lam Qua są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

W jakich językach posługują się odwiedzający Lam Qua?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile wizyt dziennie odwiedza Lam Qua i co przyniesie jutro?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź100
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź0
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź0
Czw 29 Paź0
Pt 30 Paź100
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)100
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)100
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)100
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)100
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)0
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)100
Śr 18 Lis (prognoza)0
Czw 19 Lis (prognoza)0
Pt 20 Lis (prognoza)100

Pytania dotyczące Lam Qua w ArtsDot.com

Które dzieła Lam Qua są najpopularniejsze?

Portrait of Keying (Qiying) jest najpopularniejszym dziełem, z 100 wizytami (12% wszystkich wyświetleń Lam Qua). Powyższy ranking przedstawia 8 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Lam Qua na ArtsDot.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Lam Qua odwiedziło 1 200 razy: 500 razy na stronie artysty oraz 700 razy na stronach poszczególnych dzieł.

Jakie dzieła preferują odwiedzający Lam Qua?

Preferują Miękki cień (Jasność luminancji): 75% wizyt, przy 47% w katalogu artysty.