O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Josse Van Craesbeeck w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Josse Van Craesbeeck
Dzieło The Lute Concert jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Josse Van Craesbeeck: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 24% wszystkich wyświetleń. A peasant grimacing with his arm in a sling i Drunkard dopełniają podium. Josse Van Craesbeeck przyciągnął łącznie 2 400 wizyt: 400 na stronie artysty oraz 2 000 w poszczególnych dziełach. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 2 400 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generuje 29% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 15% katalogu.
10 najpopularniejszych: dzieła Josse Van Craesbeeck, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Josse Van Craesbeeck najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
The Lute Concert, 1650
500 wizyt · 23,8%
-
2
A peasant grimacing with his arm in a sling
300 wizyt · 14,3%
-
3
Drunkard, 1640
200 wizyt · 9,5%
-
4
Peasants in front of a Village Inn, 1640
100 wizyt · 4,8%
-
5
Three young men making music
100 wizyt · 4,8%
-
6
Young Children Playing a Game
100 wizyt · 4,8%
-
7
A Guardroom Interior with Soldiers playing Cards
100 wizyt · 4,8%
-
8
Soldiers and Women
100 wizyt · 4,8%
-
9
An interior with a doctor treating a patient
100 wizyt · 4,8%
-
10
The tax collector
100 wizyt · 4,8%
Jak popularna jest strona Josse Van Craesbeeck miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 400 | 2 000 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Josse Van Craesbeeck?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Josse Van Craesbeeck?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 76,9% | 71,4% |
| Miękki cień | 19,2% | 14,3% |
| Delikatna luminancja | 3,9% | 14,3% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 34,6% | 47,6% |
| Subtelna kolorystyka | 23,1% | 4,8% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 30,8% | 38,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 11,5% | 9,5% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 76,0% | 61,9% |
| Ciemne tony | 20,0% | 28,6% |
| Monochromatyczna | 4,0% | 9,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 50,0% | 47,6% |
| Zrównoważony | 46,2% | 38,1% |
| Żywy i nasycony | 3,9% | 14,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 11,5% | 9,5% |
| Delikatny | 42,3% | 47,6% |
| Zrównoważony kontrast | 3,9% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 30,8% | 19,1% |
| Oświadczenie | 11,5% | 23,8% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 15,4% | 28,6% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 33,3% |
| Spójna paleta barw | 34,6% | 38,1% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Josse Van Craesbeeck w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drunkard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasants in front of a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of Saint Ant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lute Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marriage contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A guardroom interior with s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An interior with a doctor t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Josse Van Craesbeeck?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| niemiecki | 300 | 60,0% |
| włoski | 200 | 40,0% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Josse Van Craesbeeck i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 100 |
| Śr 7 Paź | 300 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 200 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 400 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 500 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 500 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 500 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 200 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 500 |
Josse Van Craesbeeck: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Josse Van Craesbeeck jest najczęściej oglądane?
- To The Lute Concert: 500 odwiedzin, co stanowi 24% wszystkich wyświetleń artysty Josse Van Craesbeeck. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.
Ile wizyt odwiedza Josse Van Craesbeeck?
- 2 400 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 400 na stronie artysty i 2 000 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Josse Van Craesbeeck, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 29% odwiedzin dla 15% katalogu.