Jean-Léon Gérôme Statystyki popularności i odwiedzin

1824 – 1904

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Léon Gérôme w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean-Léon Gérôme w pigułce

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Jean-Léon Gérôme w serwisie ArtsDot.com było Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind: 2 500 wyświetleń, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim Slave Market in Rome i Drunken Bacchus and Cupid. Łącznie Jean-Léon Gérôme odnotował 37 500 wizyt: 3 400 na stronie artysty oraz 34 100 na stronach poszczególnych dzieł. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 4% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 21 800 wizyt. Użytkownicy przeglądają treści na urządzenia (85%), telefony (12%) i tablety (3%). Odwiedzający skłaniają się ku Miękki cień (Jasność luminancji): 49% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 26% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Jean-Léon Gérôme

Oto 10 dzieł artysty Jean-Léon Gérôme, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.

  1. Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind 1 Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind, 1896 2 500 wizyt · 6,3%
  2. Slave Market in Rome 2 Slave Market in Rome, 1884 1 800 wizyt · 4,5%
  3. Drunken Bacchus and Cupid 3 Drunken Bacchus and Cupid, 1850 1 700 wizyt · 4,3%
  4. L'Eminence Grise 4 L'Eminence Grise 1 700 wizyt · 4,3%
  5. The Slave Market 5 The Slave Market, 1871 1 500 wizyt · 3,8%
  6. Harem Women Feeding Pigeons w Courtyard - Jean Leon Gerome 6 Harem Women Feeding Pigeons w Courtyard - Jean Leon Gerome, 1894 1 100 wizyt · 2,8%
  7. Snake Charmer 7 Snake Charmer, 1889 1 000 wizyt · 2,5%
  8. Pollice Verso (aka Thumbs Down) 8 Pollice Verso (aka Thumbs Down) 1 000 wizyt · 2,5%
  9. Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing) 9 Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing), 1872 900 wizyt · 2,3%
  10. Prayer on the Housetops 10 Prayer on the Housetops, 1865 900 wizyt · 2,3%

Ilu użytkowników odwiedza stronę Jean-Léon Gérôme każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202601 000
Lip 20261 30020 500
Sie 20269006 300
Wrz 20261 2006 300

Jak często oglądane są dzieła artysty Jean-Léon Gérôme?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Jean-Léon Gérôme są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Public Prayer w Mosque Amr…0000000005002000
Harem Women Feeding Pigeons…000000000200200500
Modlitwa w meczecie000000000300100200
Slave Market in Rome000000000400300600
Turkish 0000000001001000
Ryczek i jej kocięta0000000000100100
Snake Charmer000000000800100100
Moorish Bath0000000003000200
Portrait of a Lady0000000004003000
Truth coming from the well…00000000080001 600

Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Jean-Léon Gérôme?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia32 00085,3%
telefony4 50012,0%
tablety1 0002,7%

W jakich językach posługują się odwiedzający Jean-Léon Gérôme?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
Chinese60037,5%
angielski30018,8%
francuski20012,5%
duński1006,2%
hiszpański1006,2%
gruziński1006,2%
portugalski1006,2%
rosyjski1006,2%

Ile wizyt dziennie odwiedza Jean-Léon Gérôme i co przyniesie jutro?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz400
Nd 27 Wrz200
Pon 28 Wrz600
Wt 29 Wrz500
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź600
Pt 2 Paź300
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 200
Pon 5 Paź600
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź800
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź1 000
So 10 Paź400
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź2 700
Wt 13 Paź1 700
Śr 14 Paź800
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź600
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)1 100
Pon 19 Paź (prognoza)2 500
Wt 20 Paź (prognoza)1 400
Śr 21 Paź (prognoza)1 300
Czw 22 Paź (prognoza)800
Pt 23 Paź (prognoza)1 200
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)1 200
Pon 26 Paź (prognoza)2 900
Wt 27 Paź (prognoza)1 700
Śr 28 Paź (prognoza)1 500
Czw 29 Paź (prognoza)1 000
Pt 30 Paź (prognoza)1 400
So 31 Paź (prognoza)800
Nd 1 Lis (prognoza)1 400
Pon 2 Lis (prognoza)3 200
Wt 3 Lis (prognoza)1 900
Śr 4 Lis (prognoza)1 700
Czw 5 Lis (prognoza)1 100
Pt 6 Lis (prognoza)1 600

Pytania dotyczące Jean-Léon Gérôme w ArtsDot.com

Które dzieła Jean-Léon Gérôme są najpopularniejsze?

Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind jest najpopularniejszym dziełem, z 2 500 wizytami (6% wszystkich wyświetleń Jean-Léon Gérôme). Powyższy ranking przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Jean-Léon Gérôme na ArtsDot.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Jean-Léon Gérôme odwiedziło 37 500 razy: 3 400 razy na stronie artysty oraz 34 100 razy na stronach poszczególnych dzieł.

Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Jean-Léon Gérôme?

Większość wizyt odbywa się na urządzenia (85%), telefony (12%) i tablety (3%): 85% odwiedzin pochodzi z urządzenia urządzenia.

Jakie dzieła preferują odwiedzający Jean-Léon Gérôme?

Preferują Miękki cień (Jasność luminancji): 49% wizyt, przy 26% w katalogu artysty.