Inti Castro Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1983

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Inti Castro w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Inti Castro: liczby w kilku liniach

Resistancia to gwiazda: 1 300 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń profilu Inti Castro. Następne są Resignación i POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. Łącznie strona artysty (11 600 odwiedzin) oraz dzieła (1 200 odwiedzin) dają łącznie 12 800 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Wrz 2026 a Paź 2026 wzrosła o 376%. Najlepszy miesiąc: Paź 2026 (8 100 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: hiszpański (81%), angielski (10%) i francuski (5%). Kraje z największą liczbą odbiorców: Hiszpania (31%), Chile (28%) i Stany Zjednoczone Ameryki (7%). Według urządzeń: urządzenia (50%), telefony (43%) i tablety (7%). Odwiedziny faworyzują Miękki cień (Jasność luminancji), stanowiąc 61% odwiedzin w porównaniu do 33% katalogu.

Inti Castro: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Inti Castro.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1 300 wizyt · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 wizyt · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 wizyt · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 wizyt · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 wizyt · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 wizyt · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 wizyt · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 wizyt · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 wizyt · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 wizyt · 2,4%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Inti Castro?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100200
Lip 20261 700700
Sie 20263000
Wrz 20261 600100
Paź 20267 900200

Kiedy oglądane są dzieła artysty Inti Castro?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Inti Castro miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiLis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026Paź 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Inti Castro?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia6 40050,0%
telefony5 50043,0%
tablety9007,0%

W jakich językach mówi odbiorca Inti Castro?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
hiszpański6 70080,7%
angielski8009,6%
francuski4004,8%
niemiecki1001,2%
rosyjski1001,2%
szwedzki1001,2%
ukraiński1001,2%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Inti Castro oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź500
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź100
Pt 23 Paź0
So 24 Paź200
Nd 25 Paź100
Pon 26 Paź1 500
Wt 27 Paź300
Śr 28 Paź1 600
Czw 29 Paź700
Pt 30 Paź300
So 31 Paź0
Nd 1 Lis400
Pon 2 Lis800
Wt 3 Lis300
Śr 4 Lis500
Czw 5 Lis200
Pt 6 Lis400
So 7 Lis (prognoza)100
Nd 8 Lis (prognoza)200
Pon 9 Lis (prognoza)1 000
Wt 10 Lis (prognoza)500
Śr 11 Lis (prognoza)900
Czw 12 Lis (prognoza)400
Pt 13 Lis (prognoza)300
So 14 Lis (prognoza)100
Nd 15 Lis (prognoza)300
Pon 16 Lis (prognoza)1 200
Wt 17 Lis (prognoza)600
Śr 18 Lis (prognoza)1 100
Czw 19 Lis (prognoza)500
Pt 20 Lis (prognoza)400
So 21 Lis (prognoza)100
Nd 22 Lis (prognoza)300
Pon 23 Lis (prognoza)1 400
Wt 24 Lis (prognoza)700
Śr 25 Lis (prognoza)1 300
Czw 26 Lis (prognoza)600
Pt 27 Lis (prognoza)400

O co ludzie pytają o Inti Castro

Które dzieła Inti Castro są najczęściej otwierane?

Najpierw Resistancia z 1 300 odwiedzinami lub 32% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Inti Castro na ArtsDot.com?

12 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 11 600 na stronie artysty i 1 200 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Inti Castro?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (50%), telefony (43%) i tablety (7%); urządzenia generują 50% wizyt.

Jakich języków używa odbiorca Inti Castro?

hiszpański (81%), angielski (10%) i francuski (5%). Pierwszy język, hiszpański, obejmuje 81% odwiedzających.

Które dzieła Inti Castro najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Miękki cień (Jasność luminancji) stanowią 61% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 33% katalogu.