O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Harry Rutherford w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Harry Rutherford
Dzieło Sunday Afternoon, Hyde jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Harry Rutherford: 1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń. Mill Girls, Ashton, Lancashire i The Custodian dopełniają podium. Harry Rutherford przyciągnął łącznie 1 200 wizyt: 400 na stronie artysty oraz 800 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 100% więcej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 500 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Najciemniejszy (Jasność luminancji) generuje 43% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 4% katalogu.
8 najpopularniejszych: dzieła Harry Rutherford, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 8 dzieł Harry Rutherford najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 wizyt · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 wizyt · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 wizyt · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 wizyt · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 wizyt · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 wizyt · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 wizyt · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 wizyt · 4,3%
Jak popularna jest strona Harry Rutherford miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 200 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 200 |
| Paź 2026 | 0 | 400 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Harry Rutherford?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Harry Rutherford?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 3,9% | 43,5% |
| Miękki cień | 42,3% | 21,7% |
| Delikatna luminancja | 34,6% | 34,8% |
| Jasna luminancja | 11,5% | 0,0% |
| Rozświetlony | 7,7% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 30,8% | 30,4% |
| Subtelna kolorystyka | 61,5% | 69,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 7,7% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 68,4% | 100,0% |
| Barwy neutralne | 26,3% | 0,0% |
| Ciemne tony | 5,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 19,2% | 26,1% |
| Zrównoważony | 76,9% | 73,9% |
| Żywy i nasycony | 3,9% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 19,2% | 0,0% |
| Delikatny | 30,8% | 69,6% |
| Zrównoważony kontrast | 19,2% | 4,3% |
| Wyrazisty kontrast | 7,7% | 17,4% |
| Oświadczenie | 23,1% | 8,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 11,5% | 13,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 19,2% | 17,4% |
| Zrównoważona harmonia | 23,1% | 21,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 42,3% | 47,8% |
| Spójna paleta barw | 3,9% | 0,0% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Harry Rutherford w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Harry Rutherford?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Harry Rutherford i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź | 100 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 100 |
| Wt 20 Paź | 100 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 1 000 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
Harry Rutherford: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Harry Rutherford jest najczęściej oglądane?
- To Sunday Afternoon, Hyde: 1 000 odwiedzin, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń artysty Harry Rutherford. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 8.
Ile wizyt odwiedza Harry Rutherford?
- 1 200 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 400 na stronie artysty i 800 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Harry Rutherford, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Najciemniejszy (Jasność luminancji): 43% odwiedzin dla 4% katalogu.