O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Grahame Sydney w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Grahame Sydney
Dzieło Boundary Road, Ida Valley jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Grahame Sydney: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń. Paul Aubin i Standing Nude Ii dopełniają podium. Grahame Sydney przyciągnął łącznie 4 700 wizyt: 800 na stronie artysty oraz 3 900 w poszczególnych dziełach. Trend wykazuje lekki spadek: o 60% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 4 000 wizyt. Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (79%) i telefony (21%). Wyróżnia się jeden styl: Barwy neutralne (Paleta kolorów) generuje 88% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 72% katalogu.
10 najpopularniejszych: dzieła Grahame Sydney, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Grahame Sydney najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 wizyt · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 wizyt · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 wizyt · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 wizyt · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 wizyt · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 wizyt · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 wizyt · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 wizyt · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 wizyt · 2,0%
-
10
Killing House
100 wizyt · 2,0%
Jak popularna jest strona Grahame Sydney miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 700 | 3 300 |
| Sie 2026 | 0 | 500 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Grahame Sydney?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Grahame Sydney?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,0% | 10,2% |
| Miękki cień | 20,0% | 26,5% |
| Delikatna luminancja | 34,0% | 36,7% |
| Jasna luminancja | 28,0% | 18,4% |
| Rozświetlony | 8,0% | 8,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 48,0% | 57,1% |
| Subtelna kolorystyka | 24,0% | 16,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 20,0% | 14,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 12,2% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 72,4% | 87,5% |
| Barwy ziemi | 17,2% | 4,2% |
| Monochromatyczna | 6,9% | 4,2% |
| Ciemne tony | 3,5% | 4,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 46,0% | 55,1% |
| Zrównoważony | 36,0% | 24,5% |
| Żywy i nasycony | 18,0% | 20,4% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 6,1% |
| Delikatny | 16,0% | 6,1% |
| Zrównoważony kontrast | 14,0% | 16,3% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 22,4% |
| Oświadczenie | 42,0% | 49,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 22,0% | 30,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 24,0% | 12,2% |
| Zrównoważona harmonia | 6,0% | 10,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 34,0% | 38,8% |
| Spójna paleta barw | 14,0% | 8,2% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Grahame Sydney w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Grahame Sydney?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 3 700 | 78,7% |
| telefony | 1 000 | 21,3% |
W jakich językach czytany jest Grahame Sydney?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Grahame Sydney i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 200 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 100 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 200 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
Grahame Sydney: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Grahame Sydney jest najczęściej oglądane?
- To Boundary Road, Ida Valley: 400 odwiedzin, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń artysty Grahame Sydney. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.
Ile wizyt odwiedza Grahame Sydney?
- 4 700 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 800 na stronie artysty i 3 900 na poszczególnych dziełach.
Czy ludzie oglądają Grahame Sydney na telefonie czy na komputerze?
- Obie: podział wizyt według urządzenia (79%) i telefony (21%); liderem jest urządzenia z wynikiem 79%.
Czy istnieje rodzaj dzieł Grahame Sydney, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Barwy neutralne (Paleta kolorów): 88% odwiedzin dla 72% katalogu.