O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Geoff Hunt w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Geoff Hunt: liczby w kilku liniach
'Endeavour' Leaving Plymouth to gwiazda: 1 200 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 46% wszystkich wyświetleń profilu Geoff Hunt. Następne są Desolation Island i Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent. Łącznie strona artysty (100 odwiedzin) oraz dzieła (1 200 odwiedzin) dają łącznie 1 300 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 67% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (800 wizyt). Odwiedziny faworyzują Jasna luminancja (Jasność luminancji), stanowiąc 88% odwiedzin w porównaniu do 69% katalogu.
Geoff Hunt: 9 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Geoff Hunt.
-
1
'Endeavour' Leaving Plymouth, 1768
1 200 wizyt · 46,2%
-
2
Desolation Island
400 wizyt · 15,4%
-
3
Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent, 2012
300 wizyt · 11,5%
-
4
HMS 'Surprise'
200 wizyt · 7,7%
-
5
The Ionian Mission
100 wizyt · 3,8%
-
6
Reverse of the Medal
100 wizyt · 3,8%
-
7
Letter of Marque
100 wizyt · 3,8%
-
8
Mauritius Command
100 wizyt · 3,8%
-
9
Master and Commander
100 wizyt · 3,8%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Geoff Hunt?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 700 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 300 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Geoff Hunt?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Geoff Hunt w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 0,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 15,4% | 7,7% |
| Jasna luminancja | 69,2% | 88,5% |
| Rozświetlony | 15,4% | 3,9% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 69,2% | 50,0% |
| Subtelna kolorystyka | 30,8% | 50,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 0,0% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 15,4% | 26,9% |
| Zrównoważony | 84,6% | 73,1% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 7,7% | 11,5% |
| Delikatny | 7,7% | 7,7% |
| Zrównoważony kontrast | 23,1% | 7,7% |
| Wyrazisty kontrast | 30,8% | 50,0% |
| Oświadczenie | 30,8% | 23,1% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 53,8% | 23,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 15,4% | 26,9% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 30,8% | 50,0% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Geoff Hunt miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Desolation Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| 'Endeavour' Leaving Plymouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Mauritius Command | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Master and Commander | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post Captain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letter of Marque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Surprise' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fortune of War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oil painting of the Mary Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Reverse of the Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Geoff Hunt?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Geoff Hunt oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Geoff Hunt
Które dzieła Geoff Hunt są najczęściej otwierane?
- Najpierw 'Endeavour' Leaving Plymouth z 1 200 odwiedzinami lub 46% wyświetleń. Powyżej znajduje się 9 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Geoff Hunt na ArtsDot.com?
- 1 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 100 na stronie artysty i 1 200 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Geoff Hunt najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Jasna luminancja (Jasność luminancji) stanowią 88% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 69% katalogu.