O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gabriel von Max w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Gabriel von Max
Dzieło St. Theresa Morl jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Gabriel von Max: 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Monkeys as Judges of Art i Get finished Flowering dopełniają podium. Gabriel von Max przyciągnął łącznie 2 900 wizyt: 800 na stronie artysty oraz 2 100 w poszczególnych dziełach. Trend wykazuje lekki spadek: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 2 400 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Jasna luminancja (Jasność luminancji) generuje 38% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 9% katalogu.
10 najpopularniejszych: dzieła Gabriel von Max, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Gabriel von Max najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
St. Theresa Morl
700 wizyt · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 wizyt · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 wizyt · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 wizyt · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 wizyt · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 wizyt · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 wizyt · 4,8%
-
8
Last Performance
100 wizyt · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 wizyt · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 wizyt · 4,8%
Jak popularna jest strona Gabriel von Max miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 800 | 1 600 |
| Sie 2026 | 0 | 500 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Gabriel von Max?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Gabriel von Max?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 47,8% | 38,1% |
| Miękki cień | 26,1% | 14,3% |
| Delikatna luminancja | 17,4% | 9,5% |
| Jasna luminancja | 8,7% | 38,1% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 60,9% | 47,6% |
| Subtelna kolorystyka | 21,7% | 47,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 8,7% | 4,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,7% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 82,6% | 61,9% |
| Barwy neutralne | 8,7% | 38,1% |
| Ciemne tony | 8,7% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 65,2% | 47,6% |
| Zrównoważony | 26,1% | 52,4% |
| Żywy i nasycony | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,3% | 4,8% |
| Delikatny | 8,7% | 4,8% |
| Zrównoważony kontrast | 13,0% | 4,8% |
| Wyrazisty kontrast | 17,4% | 23,8% |
| Oświadczenie | 56,5% | 61,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 17,4% | 4,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 60,9% | 71,4% |
| Spójna paleta barw | 21,7% | 23,8% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Gabriel von Max w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Gabriel von Max?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 50,0% |
| hiszpański | 100 | 50,0% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Gabriel von Max i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 100 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 100 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 100 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
Gabriel von Max: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Gabriel von Max jest najczęściej oglądane?
- To St. Theresa Morl: 700 odwiedzin, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń artysty Gabriel von Max. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.
Ile wizyt odwiedza Gabriel von Max?
- 2 900 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 800 na stronie artysty i 2 100 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Gabriel von Max, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Jasna luminancja (Jasność luminancji): 38% odwiedzin dla 9% katalogu.