Fernando Cueto Amorsolo Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1892 – 1972

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Fernando Cueto Amorsolo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Fernando Cueto Amorsolo: liczby w kilku liniach

Harvesting to gwiazda: 600 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 24% wszystkich wyświetleń profilu Fernando Cueto Amorsolo. Następne są Landscape i Village Gathering. Łącznie strona artysty (500 odwiedzin) oraz dzieła (1 900 odwiedzin) dają łącznie 2 400 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 100% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (1 600 wizyt). Odwiedziny faworyzują Delikatny (Kontrast), stanowiąc 96% odwiedzin w porównaniu do 71% katalogu.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Fernando Cueto Amorsolo.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 wizyt · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 wizyt · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 wizyt · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 wizyt · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 wizyt · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 wizyt · 4,0%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Fernando Cueto Amorsolo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20263001 300
Sie 2026200600
Wrz 202600

Kiedy oglądane są dzieła artysty Fernando Cueto Amorsolo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Fernando Cueto Amorsolo miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

W jakich językach mówi odbiorca Fernando Cueto Amorsolo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Fernando Cueto Amorsolo oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź700
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź100
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź100
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)100
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0

O co ludzie pytają o Fernando Cueto Amorsolo

Które dzieła Fernando Cueto Amorsolo są najczęściej otwierane?

Najpierw Harvesting z 600 odwiedzinami lub 24% wyświetleń. Powyżej znajduje się 6 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Fernando Cueto Amorsolo na ArtsDot.com?

2 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 1 900 w przypadku jego dzieł.

Które dzieła Fernando Cueto Amorsolo najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Delikatny (Kontrast) stanowią 96% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 71% katalogu.