O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Eugène Carrière w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Eugène Carrière
Dzieło Louis Henri Devillez dans son atelier jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Eugène Carrière: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń. Head of a Woman i Nelly Carrière dopełniają podium. Eugène Carrière przyciągnął łącznie 5 800 wizyt: 1 800 na stronie artysty oraz 4 000 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 225% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 4 000 wizyt. Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%). Wyróżnia się jeden styl: Przygaszone (Nasycenie kolorów) generuje 33% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 16% katalogu.
10 najpopularniejszych: dzieła Eugène Carrière, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Eugène Carrière najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Louis Henri Devillez dans son atelier
300 wizyt · 6,7%
-
2
Head of a Woman, 1900
200 wizyt · 4,4%
-
3
Nelly Carrière, 1903
200 wizyt · 4,4%
-
4
L'enfant à la soupière
200 wizyt · 4,4%
-
5
Marguerite Carrière
200 wizyt · 4,4%
-
6
Maternité à l'homme en noir
200 wizyt · 4,4%
-
7
Mother and Child reading
200 wizyt · 4,4%
-
8
Portrait de femme
200 wizyt · 4,4%
-
9
PAYSAGE AVEC LAC
200 wizyt · 4,4%
-
10
Portrait of Pablo Casals, 1903
100 wizyt · 2,2%
Jak popularna jest strona Eugène Carrière miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 700 | 3 300 |
| Sie 2026 | 0 | 400 |
| Wrz 2026 | 1 000 | 300 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Eugène Carrière?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Eugène Carrière?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 50,0% | 51,1% |
| Miękki cień | 28,0% | 28,9% |
| Delikatna luminancja | 20,0% | 17,8% |
| Jasna luminancja | 2,0% | 2,2% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 16,0% | 33,3% |
| Subtelna kolorystyka | 30,0% | 33,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 26,0% | 20,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 20,0% | 11,1% |
| Żywy kolor | 8,0% | 2,2% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 59,6% | 67,5% |
| Ciemne tony | 31,9% | 20,0% |
| Monochromatyczna | 6,4% | 10,0% |
| Barwy neutralne | 2,1% | 2,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 36,0% | 42,2% |
| Zrównoważony | 42,0% | 42,2% |
| Żywy i nasycony | 22,0% | 15,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 48,0% | 40,0% |
| Delikatny | 24,0% | 33,3% |
| Zrównoważony kontrast | 10,0% | 13,3% |
| Wyrazisty kontrast | 12,0% | 11,1% |
| Oświadczenie | 6,0% | 2,2% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 2,0% | 6,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 4,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 14,0% | 11,1% |
| Spójna paleta barw | 80,0% | 82,2% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Eugène Carrière w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Pablo Casals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Child at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meditation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pianist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'enfant à la soupière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of His Daughter, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arsène Carriere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Eugène Carrière?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 4 800 | 82,8% |
| telefony | 800 | 13,8% |
| tablety | 200 | 3,4% |
W jakich językach czytany jest Eugène Carrière?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| rosyjski | 500 | 71,4% |
| bułgarski | 100 | 14,3% |
| angielski | 100 | 14,3% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Eugène Carrière i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 200 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 200 |
| Pon 28 Wrz | 200 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 100 |
| Nd 4 Paź | 200 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 300 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
Eugène Carrière: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Eugène Carrière jest najczęściej oglądane?
- To Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 odwiedzin, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń artysty Eugène Carrière. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.
Ile wizyt odwiedza Eugène Carrière?
- 5 800 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 1 800 na stronie artysty i 4 000 na poszczególnych dziełach.
Czy ludzie oglądają Eugène Carrière na telefonie czy na komputerze?
- Obie: podział wizyt według urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z wynikiem 83%.
Czy istnieje rodzaj dzieł Eugène Carrière, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Przygaszone (Nasycenie kolorów): 33% odwiedzin dla 16% katalogu.