O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Elsie Evelyn Few w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Elsie Evelyn Few w pigułce
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Elsie Evelyn Few w serwisie ArtsDot.com było Still Life: 1 200 wyświetleń, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim Russell Square, London i The Pond at Hawkshall. Łącznie Elsie Evelyn Few odnotował 1 000 wizyt: 300 na stronie artysty oraz 700 na stronach poszczególnych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Wrz 2026, kiedy odnotowano 900 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Barwy ziemi (Paleta kolorów): 63% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 33% katalogu artysty.
7 najczęściej oglądanych dzieł artysty Elsie Evelyn Few
Oto 7 dzieł artysty Elsie Evelyn Few, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.
-
1
Still Life
1 200 wizyt · 33,3%
-
2
Russell Square, London, 1941
700 wizyt · 19,4%
-
3
The Pond at Hawkshall
500 wizyt · 13,9%
-
4
Willows
400 wizyt · 11,1%
-
5
Florence Margaret Wood, MA, Principal of Southlands College (1931–1949), 1949
300 wizyt · 8,3%
-
6
Bradfields, 1947
300 wizyt · 8,3%
-
7
Bembridge Sands
200 wizyt · 5,6%
Ilu użytkowników odwiedza stronę Elsie Evelyn Few każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 0 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 200 | 700 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Elsie Evelyn Few?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają odwiedzający Elsie Evelyn Few?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 14,3% | 33,3% |
| Miękki cień | 14,3% | 19,4% |
| Delikatna luminancja | 57,1% | 41,7% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 14,3% | 5,6% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 14,3% | 8,3% |
| Subtelna kolorystyka | 14,3% | 8,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 57,1% | 69,4% |
| Wyraźne nasycenie barw | 14,3% | 13,9% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 33,3% | 63,2% |
| Ciemne tony | 33,3% | 26,3% |
| Barwy neutralne | 33,3% | 10,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 14,3% | 8,3% |
| Zrównoważony | 57,1% | 72,2% |
| Żywy i nasycony | 28,6% | 19,4% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 42,9% | 58,3% |
| Delikatny | 14,3% | 11,1% |
| Zrównoważony kontrast | 14,3% | 8,3% |
| Wyrazisty kontrast | 28,6% | 22,2% |
| Oświadczenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 28,6% | 16,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,3% | 33,3% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 28,6% | 33,3% |
| Spójna paleta barw | 28,6% | 16,7% |
Które dzieła Elsie Evelyn Few są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russell Square, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 |
| The Pond at Hawkshall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Florence Margaret Wood, MA,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bradfields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bembridge Sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach posługują się odwiedzający Elsie Evelyn Few?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 200 | 100,0% |
Ile wizyt dziennie odwiedza Elsie Evelyn Few i co przyniesie jutro?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące Elsie Evelyn Few w ArtsDot.com
Które dzieła Elsie Evelyn Few są najpopularniejsze?
- Still Life jest najpopularniejszym dziełem, z 1 200 wizytami (33% wszystkich wyświetleń Elsie Evelyn Few). Powyższy ranking przedstawia 7 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Elsie Evelyn Few na ArtsDot.com?
- W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Elsie Evelyn Few odwiedziło 1 000 razy: 300 razy na stronie artysty oraz 700 razy na stronach poszczególnych dzieł.
Jakie dzieła preferują odwiedzający Elsie Evelyn Few?
- Preferują Barwy ziemi (Paleta kolorów): 63% wizyt, przy 33% w katalogu artysty.