O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Edmund Marriner Gill w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Edmund Marriner Gill: liczby w kilku liniach
A Scene at Muswell Hill to gwiazda: 500 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 42% wszystkich wyświetleń profilu Edmund Marriner Gill. Następne są River with Rapids i Mill in Ruins on the Banks of the River Usk. Łącznie strona artysty (600 odwiedzin) oraz dzieła (1 000 odwiedzin) dają łącznie 1 600 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 60% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (700 wizyt). Odwiedziny faworyzują Spójna paleta barw (Harmonia kolorów), stanowiąc 75% odwiedzin w porównaniu do 40% katalogu.
Edmund Marriner Gill: 8 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Edmund Marriner Gill.
-
1
A Scene at Muswell Hill, 1855
500 wizyt · 41,7%
-
2
River with Rapids, 1876
100 wizyt · 8,3%
-
3
Mill in Ruins on the Banks of the River Usk, 1858
100 wizyt · 8,3%
-
4
Waterfall near Pont y Mynach, 1872
100 wizyt · 8,3%
-
5
The Waterfall, 1867
100 wizyt · 8,3%
-
6
Matlock Dale, Derbyshire
100 wizyt · 8,3%
-
7
A Welsh Mountain Torrent
100 wizyt · 8,3%
-
8
The Waterfall
100 wizyt · 8,3%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Edmund Marriner Gill?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 200 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 600 |
| Sie 2026 | 200 | 300 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Edmund Marriner Gill?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Edmund Marriner Gill w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 6,7% | 0,0% |
| Miękki cień | 40,0% | 41,7% |
| Delikatna luminancja | 46,7% | 58,3% |
| Jasna luminancja | 6,7% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 6,7% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 53,3% | 66,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 40,0% | 33,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 13,3% | 0,0% |
| Zrównoważony | 86,7% | 100,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 26,7% | 25,0% |
| Wyrazisty kontrast | 26,7% | 33,3% |
| Oświadczenie | 46,7% | 41,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 13,3% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 6,7% | 8,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 40,0% | 16,7% |
| Spójna paleta barw | 40,0% | 75,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Edmund Marriner Gill miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Lledr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River with Rapids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Scene on the River Conway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Yellowstone Falls, Wyom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Mountain Torrent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Waterfall, Inversnaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Grounds at Ashr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall near Pont y Mynach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Falls in the River Clyde, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matlock Dale, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Edmund Marriner Gill?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Edmund Marriner Gill oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 100 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Edmund Marriner Gill
Które dzieła Edmund Marriner Gill są najczęściej otwierane?
- Najpierw A Scene at Muswell Hill z 500 odwiedzinami lub 42% wyświetleń. Powyżej znajduje się 8 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Edmund Marriner Gill na ArtsDot.com?
- 1 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 600 na stronie artysty i 1 000 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Edmund Marriner Gill najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Spójna paleta barw (Harmonia kolorów) stanowią 75% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 40% katalogu.