O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty David D'Angers w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
David D'Angers: liczby w kilku liniach
Monument to General Gobert to gwiazda: 400 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 31% wszystkich wyświetleń profilu David D'Angers. Następne są Pediment relief of the Pantheon i Alfred de Musset. Łącznie strona artysty (500 odwiedzin) oraz dzieła (1 000 odwiedzin) dają łącznie 1 500 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Wrz 2026 a Paź 2026 wzrosła o 400%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (700 wizyt). Odwiedziny faworyzują Klasyka (Klimat), stanowiąc 67% odwiedzin w porównaniu do 38% katalogu.
David D'Angers: 8 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty David D'Angers.
-
1
Monument to General Gobert, 1847
400 wizyt · 30,8%
-
2
Pediment relief of the Pantheon, 1830
300 wizyt · 23,1%
-
3
Alfred de Musset, 1831
100 wizyt · 7,7%
-
4
Niccolò Paganini, 1834
100 wizyt · 7,7%
-
5
Tomb of the Comte de Bourcke, 1826
100 wizyt · 7,7%
-
6
François Arago, 1832
100 wizyt · 7,7%
-
7
Sorrow, 1811
100 wizyt · 7,7%
-
8
Nereid Bringing the Helmet of Achilles, 1815
100 wizyt · 7,7%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę David D'Angers?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 400 | 300 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
| Paź 2026 | 0 | 500 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty David D'Angers?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający David D'Angers w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Klasyka | 38,1% | 66,7% |
| Dramatyczny | 47,6% | 33,3% |
| Inspirujący | 9,5% | 0,0% |
| Elegancja | 4,8% | 0,0% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Refleksyjny | 38,1% | 33,3% |
| Mroczny i poważny | 23,8% | 22,2% |
| Pełen siły | 14,3% | 33,3% |
| Dramatyczny | 14,3% | 11,1% |
| Spokój | 4,8% | 0,0% |
| Melancholijny | 4,8% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 9,1% | 7,7% |
| Miękki cień | 27,3% | 23,1% |
| Delikatna luminancja | 36,4% | 38,5% |
| Jasna luminancja | 13,6% | 23,1% |
| Rozświetlony | 13,6% | 7,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 77,3% | 92,3% |
| Subtelna kolorystyka | 13,6% | 7,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 9,1% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 77,3% | 92,3% |
| Zrównoważony | 22,7% | 7,7% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 13,6% | 15,4% |
| Delikatny | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 4,5% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 13,6% | 7,7% |
| Oświadczenie | 68,2% | 76,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 18,2% | 30,8% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 9,1% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 27,3% | 15,4% |
| Spójna paleta barw | 45,5% | 53,8% |
Jakie są najważniejsze dzieła David D'Angers miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marceline Valmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Bonchamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nereid Bringing the Helmet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Actor Talma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François Arago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gutenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Condé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Epaminondas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca David D'Angers?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u David D'Angers oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 100 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 300 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 200 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 100 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 200 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 100 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 300 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 100 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 300 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 100 |
O co ludzie pytają o David D'Angers
Które dzieła David D'Angers są najczęściej otwierane?
- Najpierw Monument to General Gobert z 400 odwiedzinami lub 31% wyświetleń. Powyżej znajduje się 8 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma David D'Angers na ArtsDot.com?
- 1 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 1 000 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła David D'Angers najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Klasyka (Klimat) stanowią 67% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 38% katalogu.