O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Cornelis Mahu w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Cornelis Mahu: liczby w kilku liniach
Peasants Smoking And Drinking In An Interior to gwiazda: 100 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń profilu Cornelis Mahu. Następne są A Roemer Of White Wine On An Elaborate Stand With Black Grapes And Plums On A Pewter Plate, i Kordegarda. Łącznie strona artysty (300 odwiedzin) oraz dzieła (300 odwiedzin) dają łącznie 600 odwiedzin. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (600 wizyt). Odwiedziny faworyzują Najciemniejszy (Jasność luminancji), stanowiąc 100% odwiedzin w porównaniu do 56% katalogu.
Cornelis Mahu: 3 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Cornelis Mahu.
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Cornelis Mahu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 300 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Cornelis Mahu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Cornelis Mahu w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 55,6% | 100,0% |
| Miękki cień | 25,9% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 11,1% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 7,4% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 55,6% | 66,7% |
| Subtelna kolorystyka | 29,6% | 33,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 7,4% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 7,4% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 77,8% | 100,0% |
| Ciemne tony | 11,1% | 0,0% |
| Barwy neutralne | 11,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 77,8% | 100,0% |
| Zrównoważony | 14,8% | 0,0% |
| Żywy i nasycony | 7,4% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,8% | 33,3% |
| Delikatny | 37,0% | 66,7% |
| Zrównoważony kontrast | 7,4% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 18,5% | 0,0% |
| Oświadczenie | 22,2% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 11,1% | 33,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 11,1% | 33,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 40,7% | 33,3% |
| Spójna paleta barw | 37,0% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Cornelis Mahu miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with wine glass… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers in a Guardroom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape with the Calling o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Game Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with jug, tazza… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with oysters, fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life of a laid table… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with sliced herr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Goblet hold… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Cornelis Mahu?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Cornelis Mahu oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Cornelis Mahu
Które dzieła Cornelis Mahu są najczęściej otwierane?
- Najpierw Peasants Smoking And Drinking In An Interior z 100 odwiedzinami lub 33% wyświetleń. Powyżej znajduje się 3 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Cornelis Mahu na ArtsDot.com?
- 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na stronie artysty i 300 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Cornelis Mahu najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Najciemniejszy (Jasność luminancji) stanowią 100% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 56% katalogu.