O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Claude Muncaster w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Claude Muncaster w pigułce
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Claude Muncaster w serwisie ArtsDot.com było Sussex Landscape: 200 wyświetleń, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim A Sou'wester over the Downs i Halifax (Bowling Dyke). Łącznie Claude Muncaster odnotował 900 wizyt: 300 na stronie artysty oraz 600 na stronach poszczególnych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 500 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 67% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 43% katalogu artysty.
5 najczęściej oglądanych dzieł artysty Claude Muncaster
Oto 5 dzieł artysty Claude Muncaster, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.
Ilu użytkowników odwiedza stronę Claude Muncaster każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 400 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
| Paź 2026 | 100 | 0 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Claude Muncaster?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają odwiedzający Claude Muncaster?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 7,1% | 0,0% |
| Miękki cień | 28,6% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 42,9% | 66,7% |
| Jasna luminancja | 21,4% | 33,3% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,6% | 33,3% |
| Subtelna kolorystyka | 42,9% | 33,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,6% | 33,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 21,4% | 16,7% |
| Zrównoważony | 78,6% | 83,3% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 7,1% | 0,0% |
| Delikatny | 14,3% | 33,3% |
| Zrównoważony kontrast | 21,4% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 21,4% | 16,7% |
| Oświadczenie | 35,7% | 50,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 7,1% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 35,7% | 50,0% |
| Zrównoważona harmonia | 14,3% | 16,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 35,7% | 33,3% |
| Spójna paleta barw | 7,1% | 0,0% |
Które dzieła Claude Muncaster są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach posługują się odwiedzający Claude Muncaster?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| czeski | 200 | 100,0% |
Ile wizyt dziennie odwiedza Claude Muncaster i co przyniesie jutro?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 100 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 100 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 100 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 100 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 100 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące Claude Muncaster w ArtsDot.com
Które dzieła Claude Muncaster są najpopularniejsze?
- Sussex Landscape jest najpopularniejszym dziełem, z 200 wizytami (33% wszystkich wyświetleń Claude Muncaster). Powyższy ranking przedstawia 5 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Claude Muncaster na ArtsDot.com?
- W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Claude Muncaster odwiedziło 900 razy: 300 razy na stronie artysty oraz 600 razy na stronach poszczególnych dzieł.
Jakie dzieła preferują odwiedzający Claude Muncaster?
- Preferują Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 67% wizyt, przy 43% w katalogu artysty.