O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Blanche Hoschedé-Monet w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Blanche Hoschedé-Monet
Dzieło Giverny, Willow and Roses jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Blanche Hoschedé-Monet: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Water lilies i Wistarias at Giverny dopełniają podium. Blanche Hoschedé-Monet przyciągnął łącznie 2 000 wizyt: 1 200 na stronie artysty oraz 800 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 1100% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Wrz 2026 z liczbą 1 200 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów) generuje 44% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 23% katalogu.
6 najpopularniejszych: dzieła Blanche Hoschedé-Monet, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 6 dzieł Blanche Hoschedé-Monet najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Jak popularna jest strona Blanche Hoschedé-Monet miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 300 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 700 | 500 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Blanche Hoschedé-Monet?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Blanche Hoschedé-Monet?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 15,4% | 11,1% |
| Miękki cień | 38,5% | 55,6% |
| Delikatna luminancja | 46,2% | 33,3% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 38,5% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 38,5% | 55,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 23,1% | 44,4% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 15,4% | 0,0% |
| Zrównoważony | 76,9% | 77,8% |
| Żywy i nasycony | 7,7% | 22,2% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 46,2% | 33,3% |
| Delikatny | 46,2% | 44,4% |
| Zrównoważony kontrast | 7,7% | 22,2% |
| Wyrazisty kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Oświadczenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 46,2% | 33,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 7,7% | 11,1% |
| Zrównoważona harmonia | 23,1% | 11,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 23,1% | 44,4% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Blanche Hoschedé-Monet w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giverny, Willow and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Giverny, Roses and Waterlil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ponds in Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendrons, (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wistarias at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Weeping Willows on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach on the Norman Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water lilies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Willow, the Roses and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
W jakich językach czytany jest Blanche Hoschedé-Monet?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 400 | 80,0% |
| czeski | 100 | 20,0% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Blanche Hoschedé-Monet i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 200 |
| Pon 28 Wrz | 800 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 200 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
Blanche Hoschedé-Monet: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Blanche Hoschedé-Monet jest najczęściej oglądane?
- To Giverny, Willow and Roses: 200 odwiedzin, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń artysty Blanche Hoschedé-Monet. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 6.
Ile wizyt odwiedza Blanche Hoschedé-Monet?
- 2 000 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 1 200 na stronie artysty i 800 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Blanche Hoschedé-Monet, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów): 44% odwiedzin dla 23% katalogu.