Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Bartolomé Esteban Murillo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Bartolomé Esteban Murillo w pigułce
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dziełem o największej liczbie wyświetleń autorstwa Bartolomé Esteban Murillo w serwisie ArtsDot.com było Immaculate Conception of Soult: 1 800 wyświetleń, co stanowi 5% wszystkich wyświetleń prac tego artysty. Następują po nim the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Łącznie Bartolomé Esteban Murillo odnotował 34 100 wizyt: 3 600 na stronie artysty oraz 30 500 na stronach poszczególnych dzieł. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 2% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 22 800 wizyt. O Bartolomé Esteban Murillo czytano w językach: francuski (39%), hiszpański (29%) i angielski (6%). Użytkownicy przeglądają treści na urządzenia (78%), telefony (21%) i tablety (1%). Odwiedzający skłaniają się ku Duchowy (Wydźwięk emocjonalny): 64% wizyt dotyczyło dzieł, które stanowią 22% katalogu artysty.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Bartolomé Esteban Murillo
Oto 10 dzieł artysty Bartolomé Esteban Murillo, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były najczęściej otwierane w serwisie ArtsDot.com, uszeregowanych od tych z największą liczbą wyświetleń.
Ilu użytkowników odwiedza stronę Bartolomé Esteban Murillo każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Paź 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
700
Lip 2026
1 100
21 700
Sie 2026
100
5 100
Wrz 2026
2 300
3 000
Jak często oglądane są dzieła artysty Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają odwiedzający Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Eteryczny
11,1%
42,5%
Dramatyczny
44,4%
20,7%
Sielski
11,1%
11,4%
Spokój
11,1%
6,2%
Elegancja
0,0%
5,7%
Inspirujący
0,0%
5,2%
Romantyczny
22,2%
3,6%
Mistyczny
0,0%
2,1%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Duchowy
22,2%
63,7%
Refleksyjny
11,1%
9,3%
Sielski
11,1%
7,8%
Dramatyczny
11,1%
3,6%
Melancholijny
22,2%
2,6%
Spokój
0,0%
2,6%
Eteryczny
0,0%
2,6%
Nostalgiczny
0,0%
2,6%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
52,0%
47,5%
Miękki cień
30,0%
33,7%
Delikatna luminancja
10,0%
15,8%
Jasna luminancja
8,0%
2,9%
Rozświetlony
0,0%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
48,0%
27,6%
Subtelna kolorystyka
32,0%
34,3%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
14,0%
28,1%
Wyraźne nasycenie barw
6,0%
10,0%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy ziemi
82,2%
83,9%
Ciemne tony
8,9%
12,5%
Barwy neutralne
8,9%
3,2%
Monochromatyczna
0,0%
0,3%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
58,0%
38,7%
Zrównoważony
34,0%
53,4%
Żywy i nasycony
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
10,0%
3,2%
Delikatny
22,0%
13,5%
Zrównoważony kontrast
12,0%
9,1%
Wyrazisty kontrast
22,0%
22,6%
Oświadczenie
34,0%
51,6%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
10,0%
6,7%
Subtelnie wymieszana paleta barw
8,0%
5,0%
Zrównoważona harmonia
12,0%
12,9%
Silna spójność kolorystyczna
58,0%
57,5%
Spójna paleta barw
12,0%
17,9%
Które dzieła Bartolomé Esteban Murillo są najczęściej oglądane, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
Dzieło sztuki
Paź 2025
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Powrót syna marnotrawnego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
26 500
77,7%
telefony
7 100
20,8%
tablety
500
1,5%
W jakich językach posługują się odwiedzający Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
Język
Odwiedziny
Udostępnij
francuski
1 200
38,7%
hiszpański
900
29,0%
angielski
200
6,5%
węgierski
200
6,5%
włoski
200
6,5%
portugalski
100
3,2%
rosyjski
100
3,2%
słowacki
100
3,2%
szwedzki
100
3,2%
Ile wizyt dziennie odwiedza Bartolomé Esteban Murillo i co przyniesie jutro?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
Dzień
Odwiedziny
So 26 Wrz
400
Nd 27 Wrz
300
Pon 28 Wrz
900
Wt 29 Wrz
300
Śr 30 Wrz
400
Czw 1 Paź
900
Pt 2 Paź
100
So 3 Paź
400
Nd 4 Paź
300
Pon 5 Paź
400
Wt 6 Paź
900
Śr 7 Paź
600
Czw 8 Paź
400
Pt 9 Paź
100
So 10 Paź
0
Nd 11 Paź
700
Pon 12 Paź
0
Wt 13 Paź
800
Śr 14 Paź
300
Czw 15 Paź
600
Pt 16 Paź
700
So 17 Paź (prognoza)
300
Nd 18 Paź (prognoza)
400
Pon 19 Paź (prognoza)
400
Wt 20 Paź (prognoza)
600
Śr 21 Paź (prognoza)
400
Czw 22 Paź (prognoza)
600
Pt 23 Paź (prognoza)
300
So 24 Paź (prognoza)
200
Nd 25 Paź (prognoza)
400
Pon 26 Paź (prognoza)
400
Wt 27 Paź (prognoza)
600
Śr 28 Paź (prognoza)
400
Czw 29 Paź (prognoza)
600
Pt 30 Paź (prognoza)
300
So 31 Paź (prognoza)
200
Nd 1 Lis (prognoza)
400
Pon 2 Lis (prognoza)
400
Wt 3 Lis (prognoza)
600
Śr 4 Lis (prognoza)
400
Czw 5 Lis (prognoza)
600
Pt 6 Lis (prognoza)
300
Pytania dotyczące Bartolomé Esteban Murillo w ArtsDot.com
Które dzieła Bartolomé Esteban Murillo są najpopularniejsze?
Immaculate Conception of Soult jest najpopularniejszym dziełem, z 1 800 wizytami (5% wszystkich wyświetleń Bartolomé Esteban Murillo). Powyższy ranking przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Bartolomé Esteban Murillo na ArtsDot.com?
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Bartolomé Esteban Murillo odwiedziło 34 100 razy: 3 600 razy na stronie artysty oraz 30 500 razy na stronach poszczególnych dzieł.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Bartolomé Esteban Murillo?
Większość wizyt odbywa się na urządzenia (78%), telefony (21%) i tablety (1%): 78% odwiedzin pochodzi z urządzenia urządzenia.
W jakich językach czyta się o Bartolomé Esteban Murillo?
Najczęściej używane języki to francuski (39%), hiszpański (29%) i angielski (6%). Liderem jest francuski, który stanowi 39% odwiedzających.
Jakie dzieła preferują odwiedzający Bartolomé Esteban Murillo?
Preferują Duchowy (Wydźwięk emocjonalny): 64% wizyt, przy 22% w katalogu artysty.