O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Arthur Fitzwilliam Tait w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Arthur Fitzwilliam Tait
Dzieło Still Hunting on the First Snow: A Second Shot jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Arthur Fitzwilliam Tait: 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Ten Point Buck in Evening Twilight i Otters by the Water’s Edge dopełniają podium. Arthur Fitzwilliam Tait przyciągnął łącznie 2 200 wizyt: 500 na stronie artysty oraz 1 700 w poszczególnych dziełach. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 2 000 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Subtelnie wymieszana paleta barw (Harmonia kolorów) generuje 56% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 14% katalogu.
10 najpopularniejszych: dzieła Arthur Fitzwilliam Tait, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Arthur Fitzwilliam Tait najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Still Hunting on the First Snow: A Second Shot, 1855
600 wizyt · 33,3%
-
2
Ten Point Buck in Evening Twilight, 1883
200 wizyt · 11,1%
-
3
Otters by the Water’s Edge, 1879
200 wizyt · 11,1%
-
4
The Trespassers, 1883
200 wizyt · 11,1%
-
5
The Prairie Hunter: One Rubbed Our, 1852
100 wizyt · 5,6%
-
6
Thoroughbred, 1848
100 wizyt · 5,6%
-
7
Chicks Rather Hard Fare'''', 1886
100 wizyt · 5,6%
-
8
Reality, 1850
100 wizyt · 5,6%
-
9
A Tempting Shot, 1873
100 wizyt · 5,6%
-
10
The Check (also known as Keep Your Distance)
100 wizyt · 5,6%
Jak popularna jest strona Arthur Fitzwilliam Tait miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 1 500 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 200 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Arthur Fitzwilliam Tait?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Arthur Fitzwilliam Tait?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 12,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 28,0% | 61,1% |
| Delikatna luminancja | 32,0% | 22,2% |
| Jasna luminancja | 26,0% | 16,7% |
| Rozświetlony | 2,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 8,0% | 33,3% |
| Subtelna kolorystyka | 28,0% | 11,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 40,0% | 33,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 24,0% | 22,2% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 46,8% | 72,2% |
| Barwy neutralne | 29,8% | 11,1% |
| Ciemne tony | 23,4% | 16,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 14,0% | 33,3% |
| Zrównoważony | 58,0% | 44,4% |
| Żywy i nasycony | 28,0% | 22,2% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 8,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 6,0% | 11,1% |
| Wyrazisty kontrast | 14,0% | 5,6% |
| Oświadczenie | 72,0% | 83,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 6,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 55,6% |
| Zrównoważona harmonia | 16,0% | 5,6% |
| Silna spójność kolorystyczna | 52,0% | 16,7% |
| Spójna paleta barw | 12,0% | 22,2% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Arthur Fitzwilliam Tait w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Prairie Hunter: One Rub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest: Adirondacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ten Point Buck in Evening T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Thoroughbred | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Hunting on the First… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| The Trespassers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Trapper at Bay (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hen, Chicks and Ladybug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Dodge as Pistol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Arthur Fitzwilliam Tait?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Arthur Fitzwilliam Tait i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 100 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
Arthur Fitzwilliam Tait: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Arthur Fitzwilliam Tait jest najczęściej oglądane?
- To Still Hunting on the First Snow: A Second Shot: 600 odwiedzin, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń artysty Arthur Fitzwilliam Tait. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.
Ile wizyt odwiedza Arthur Fitzwilliam Tait?
- 2 200 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 500 na stronie artysty i 1 700 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Arthur Fitzwilliam Tait, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Subtelnie wymieszana paleta barw (Harmonia kolorów): 56% odwiedzin dla 14% katalogu.