O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ádám Mányoki w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Ádám Mányoki: liczby w kilku liniach
Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka to gwiazda: 700 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń profilu Ádám Mányoki. Następne są Portrait of Jan Szembek. i Baroness Swihowska, born Grundmann. Łącznie strona artysty (300 odwiedzin) oraz dzieła (1 500 odwiedzin) dają łącznie 1 800 odwiedzin. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (1 500 wizyt). Odwiedziny faworyzują Radosny (Wydźwięk emocjonalny), stanowiąc 100% odwiedzin w porównaniu do 7% katalogu.
Ádám Mányoki: 7 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Ádám Mányoki.
-
1
Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka
700 wizyt · 43,8%
-
2
Portrait of Jan Szembek.
300 wizyt · 18,8%
-
3
Baroness Swihowska, born Grundmann
200 wizyt · 12,5%
-
4
Jan stanislaw jablonowski
100 wizyt · 6,2%
-
5
Portrait of King Stanislaus Leszczyński.
100 wizyt · 6,2%
-
6
Portrait of Queen Catherine Opalińska.
100 wizyt · 6,2%
-
7
Portrait of János Podmaniczky
100 wizyt · 6,2%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Ádám Mányoki?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 200 |
| Lip 2026 | 200 | 1 300 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Ádám Mányoki?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Ádám Mányoki w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Złocisty przepych | 20,0% | 100,0% |
| Dramatyczny | 46,7% | 0,0% |
| Klasyka | 26,7% | 0,0% |
| Elegancja | 6,7% | 0,0% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Radosny | 6,7% | 100,0% |
| Mroczny i poważny | 26,7% | 0,0% |
| Dramatyczny | 20,0% | 0,0% |
| Pełen siły | 20,0% | 0,0% |
| Refleksyjny | 13,3% | 0,0% |
| Romantyczny | 6,7% | 0,0% |
| Sielski | 6,7% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 76,7% | 87,5% |
| Miękki cień | 16,7% | 12,5% |
| Delikatna luminancja | 3,3% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 3,3% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 66,7% | 81,2% |
| Subtelna kolorystyka | 26,7% | 18,8% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 6,7% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 85,7% | 100,0% |
| Monochromatyczna | 9,5% | 0,0% |
| Barwy neutralne | 4,8% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 83,3% | 100,0% |
| Zrównoważony | 16,7% | 0,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 10,0% | 0,0% |
| Delikatny | 30,0% | 56,2% |
| Zrównoważony kontrast | 16,7% | 6,2% |
| Wyrazisty kontrast | 13,3% | 0,0% |
| Oświadczenie | 30,0% | 37,5% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 13,3% | 12,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 13,3% | 25,0% |
| Zrównoważona harmonia | 20,0% | 12,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 46,7% | 50,0% |
| Spójna paleta barw | 6,7% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Ádám Mányoki miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baroness Katarzyna de Besen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Prince Ferenc R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Hungarian nob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady with a large decolleta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Countess Maria Magdalena vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Sobieski, née Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Count Georg Wil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Nobleman in A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Anna of Austria as ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Archduchess Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Ádám Mányoki?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Ádám Mányoki oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Ádám Mányoki
Które dzieła Ádám Mányoki są najczęściej otwierane?
- Najpierw Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka z 700 odwiedzinami lub 44% wyświetleń. Powyżej znajduje się 7 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Ádám Mányoki na ArtsDot.com?
- 1 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na stronie artysty i 1 500 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Ádám Mányoki najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Radosny (Wydźwięk emocjonalny) stanowią 100% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 7% katalogu.