Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walter Ufer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Walter Ufer
Folk åpner Callers oftere enn noe annet verk av Walter Ufer: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 12% av alt som er vist. At Rest og Cornfield In Taos fullfører podiet. Walter Ufer fikk totalt 2000 besøk, med 300 på kunstnersiden og 1700 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1500 besøk. Én smak skiller seg ut: Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone) står for 40% av de besøkte, mens den kun utgjør 7% av katalogen.
Topp 10: verkene som Walter Ufer sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Walter Ufer som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Callers, 1926
200 visninger · 11.8%
-
2
At Rest
200 visninger · 11.8%
-
3
Cornfield In Taos
200 visninger · 11.8%
-
4
Her Daughter -
200 visninger · 11.8%
-
5
Making Ready
200 visninger · 11.8%
-
6
The Red Cistern
200 visninger · 11.8%
-
7
Pab Shlee, 1930
100 visninger · 5.9%
-
8
The Red Moccasins
100 visninger · 5.9%
-
9
The Watcher
100 visninger · 5.9%
-
10
The Gateway
100 visninger · 5.9%
Hvor populær er Walter Ufer-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Walter Ufer totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Walter Ufer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 14.3% | 40.0% |
| Seren | 14.3% | 40.0% |
| Klassisk | 14.3% | 20.0% |
| Jordnære toner | 21.4% | 0.0% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 14.3% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 7.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 35.7% | 20.0% |
| Rolig | 21.4% | 40.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.1% | 40.0% |
| Alvorstung | 21.4% | 0.0% |
| Melankolsk | 7.1% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 7.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 12.2% | 11.8% |
| Mild lysstyrke | 56.1% | 52.9% |
| Lyssterk balanse | 29.3% | 35.3% |
| Lyssterk | 2.4% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 2.4% | 0.0% |
| Subtile farger | 31.7% | 17.6% |
| Balansert mykhet | 39.0% | 52.9% |
| Tydelig fargepreg | 26.8% | 29.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 39.4% | 30.8% |
| Jordnær | 33.3% | 30.8% |
| Mørke toner | 21.2% | 7.7% |
| Naturtoner | 6.1% | 30.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 2.4% | 0.0% |
| Balansert | 58.5% | 58.8% |
| Klar og intens | 39.0% | 41.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.3% | 0.0% |
| Mild | 17.1% | 5.9% |
| Balansert | 4.9% | 17.6% |
| Sterk kontrast | 29.3% | 29.4% |
| Uttalelse | 41.5% | 47.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 21.9% | 11.8% |
| Mykt sammensatt palett | 21.9% | 29.4% |
| Balansert harmoni | 17.1% | 23.5% |
| Sterk fargeharmoni | 36.6% | 29.4% |
| Samstemt palett | 2.4% | 5.9% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Walter Ufer seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Cacique del Pueblo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man with a Pu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Archuleta (Taos India… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bob Abbott and His Assistant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Solemn Pledge, Taos Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield In Taos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Walter Ufer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 50.0% |
| Italian | 100 | 50.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Walter Ufer ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Walter Ufer: raske svar
Hva er det mest viste verket av Walter Ufer?
- Det er Callers: 200 besøk, 12% av visningene til Walter Ufer. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Walter Ufer?
- 2000 de siste tolv månedene, hvorav 300 på kunstnersiden og 1700 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Walter Ufer som folk foretrekker?
- Ja, Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone): 40% av besøkene for 7% av katalogen.