Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walter Linsley Meegan på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Walter Linsley Meegan: tallene i noen få linjer
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon er stjernen: 1100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 50% av alle visningene til Walter Linsley Meegan. Deretter kommer Kirkstall Abbey, by moon light og Kirkstall Abbey by Moonlight. Samlet utgjør kunstnersiden (1800 visninger) og verkene (2200 visninger) 4000 visninger. Interessen avtok med 71% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (3100 besøk). Per enhet: enheter (60%) og telefoner (40%). Besøkene favoriserer Balansert mykhet (Fargemetning), med 73% av besøkene mot 45% av katalogen.
Walter Linsley Meegan: 7 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Walter Linsley Meegan.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1100 visninger · 50.0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 visninger · 18.2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 visninger · 9.1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 visninger · 9.1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 visninger · 4.5%
-
6
Street Scene at Night
100 visninger · 4.5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 visninger · 4.5%
Når besøker folk Walter Linsley Meegan-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 2000 |
| Aug 2026 | 600 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Når blir verkene til Walter Linsley Meegan vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Walter Linsley Meegan, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.3% | 22.7% |
| Myk skygge | 36.4% | 59.1% |
| Mild lysstyrke | 9.1% | 4.5% |
| Lyssterk balanse | 27.3% | 13.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.1% | 0.0% |
| Subtile farger | 45.5% | 27.3% |
| Balansert mykhet | 45.5% | 72.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.2% | 18.2% |
| Balansert | 72.7% | 77.3% |
| Klar og intens | 9.1% | 4.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 9.1% | 0.0% |
| Balansert | 9.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 27.3% | 31.8% |
| Uttalelse | 54.5% | 68.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.2% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 18.2% | 22.7% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 63.6% | 68.2% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Walter Linsley Meegan, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Walter Linsley Meegan-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2400 | 60.0% |
| telefoner | 1600 | 40.0% |
Hvilke språk snakker publikummet til Walter Linsley Meegan?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Walter Linsley Meegan, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Walter Linsley Meegan
Hvilke verk av Walter Linsley Meegan blir det åpnet flest av?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon først, med 1100 visninger eller 50% av visningene. 7 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Walter Linsley Meegan på ArtsDot.com?
- 4000 besøk de siste tolv månedene: 1800 til kunstnersiden og 2200 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Walter Linsley Meegan?
- Publikum kommer fra enheter (60%) og telefoner (40%); enheter står for 60% av besøkene.
Hvilke verk av Walter Linsley Meegan treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Balansert mykhet (Fargemetning) står for 73% av besøkene, selv om de utgjør 45% av katalogen.