Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Victor Vasarely på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Victor Vasarely i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Arcturus II det mest viste verket av Victor Vasarely på ArtsDot.com: 700 visninger, noe som utgjør 2% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Studie materiale V og Kaglo II. Totalt ble det 37700 besøk til Victor Vasarely: 3100 til kunstnerens side og 34600 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 39% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 31600 besøk. Folk surfer på enheter (92%), telefoner (7%) og nettbrett (1%). Besøkende har en preferanse for Fredfull (Emosjonell tone): 38% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 20% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Victor Vasarely
Dette er de 10 verkene av Victor Vasarely som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Arcturus II
700 visninger · 1.6%
-
2
Studie materiale V, 1936
700 visninger · 1.6%
-
3
Kaglo II, 1986
600 visninger · 1.4%
-
4
Bivega
600 visninger · 1.4%
-
5
Vega-Kontosh-Va
500 visninger · 1.1%
-
6
Blå og Grønn
500 visninger · 1.1%
-
7
Lain
500 visninger · 1.1%
-
8
SIR-RIS
400 visninger · 0.9%
-
9
DVA-DVA
400 visninger · 0.9%
-
10
E-Vert-Rouge
400 visninger · 0.9%
Hvor mange besøker Victor Vasarely-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 1000 |
| Jul 2026 | 1400 | 30200 |
| Aug 2026 | 700 | 2400 |
| Sep 2026 | 900 | 1000 |
Hvor ofte blir verkene til Victor Vasarely vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Victor Vasarely?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 20.0% | 36.7% |
| Moderne og minimalistisk | 45.0% | 19.9% |
| Harmonisk | 20.0% | 18.6% |
| Minimalistisk | 5.0% | 12.5% |
| Elegant | 10.0% | 11.9% |
| Kraftfull | 0.0% | 0.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 60.0% | 43.1% |
| Fredfull | 20.0% | 37.6% |
| Ettertenksomt | 15.0% | 10.4% |
| Energisk | 5.0% | 5.5% |
| Mysteriefylt | 0.0% | 2.1% |
| Melankolsk | 0.0% | 1.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 24.3% |
| Myk skygge | 24.0% | 24.5% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 29.5% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 16.6% |
| Lyssterk | 16.0% | 5.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 21.5% |
| Subtile farger | 4.0% | 13.4% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 24.0% |
| Tydelig fargepreg | 38.0% | 38.3% |
| Livlig farge | 4.0% | 2.7% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 46.3% | 53.5% |
| Nøytrale toner | 36.6% | 31.1% |
| Jordnær | 14.6% | 13.3% |
| Pastellfarger | 0.0% | 1.2% |
| Kjølige toner | 2.4% | 0.3% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.3% |
| Varme toner | 0.0% | 0.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 25.2% |
| Balansert | 38.0% | 46.9% |
| Klar og intens | 30.0% | 27.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 14.3% |
| Mild | 16.0% | 20.2% |
| Balansert | 8.0% | 8.6% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 13.2% |
| Uttalelse | 44.0% | 43.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 44.0% | 40.4% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 17.7% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 14.0% | 15.0% |
| Samstemt palett | 18.0% | 15.9% |
Hvilke verk av Victor Vasarely blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pal-Ket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kaglo II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bivega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| NB 22 Caope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tridem K | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SIR-RIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Quadrature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vega-Kontosh-Va | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Yon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pal-Ket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Victor Vasarely?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 34600 | 91.8% |
| telefoner | 2800 | 7.4% |
| nettbrett | 300 | 0.8% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Victor Vasarely?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 18.2% |
| Spanish | 200 | 18.2% |
| French | 200 | 18.2% |
| Bulgarian | 100 | 9.1% |
| Hungarian | 100 | 9.1% |
| Georgian | 100 | 9.1% |
| Russian | 100 | 9.1% |
| Slovak | 100 | 9.1% |
Hvor mange besøk får Victor Vasarely hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 600 |
| Tue 22 Sep | 500 |
| Wed 23 Sep | 1100 |
| Thu 24 Sep | 800 |
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 200 |
| Tue 29 Sep | 800 |
| Wed 30 Sep | 500 |
| Thu 1 Oct | 600 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 400 |
| Sun 4 Oct | 600 |
| Mon 5 Oct | 1000 |
| Tue 6 Oct | 900 |
| Wed 7 Oct | 1300 |
| Thu 8 Oct | 1300 |
| Fri 9 Oct | 600 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 1300 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 1000 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 1200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 1600 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 1500 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1800 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 1700 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 1000 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 2000 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 1900 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1500 |
Spørsmål om Victor Vasarely på ArtsDot.com
Hvilke verk av Victor Vasarely er mest populære?
- Arcturus II er det mest populære verket med 700 visninger (2% av alle visninger av Victor Vasarely). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Victor Vasarely på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Victor Vasarely fått 37700 besøk: 3100 på kunstnerprofilen og 34600 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Victor Vasarely når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (92%), telefoner (7%) og nettbrett (1%): 92% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Victor Vasarely?
- De foretrekker Fredfull (Emosjonell tone): 38% av besøkene, mot 20% av kunstnerens katalog.