Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Victor Navlet på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Victor Navlet i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var General View Of Paris From A Hot-air Balloon det mest viste verket av Victor Navlet på ArtsDot.com: 3500 visninger, noe som utgjør 51% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon og Vatican Library. Totalt ble det 12300 besøk til Victor Navlet: 6600 til kunstnerens side og 5700 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 68% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 6700 besøk. Folk surfer på telefoner (75%), enheter (22%) og nettbrett (3%). Besøkende har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 77% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 15% av kunstnerens katalog.
De 8 mest viste verkene til Victor Navlet
Dette er de 8 verkene av Victor Navlet som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 1855
3500 visninger · 50.7%
-
2
General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon
1700 visninger · 24.6%
-
3
Vatican Library
600 visninger · 8.7%
-
4
The Senate's room of lost steps The Senate's conference room
600 visninger · 8.7%
-
5
The Staircase Of The Paris Opera, 1880
200 visninger · 2.9%
-
6
Hall Of Constantine In The Vatican
100 visninger · 1.4%
-
7
The Roman Forum seen from the Tabularium
100 visninger · 1.4%
-
8
Entrée des appartements du Pape
100 visninger · 1.4%
Hvor mange besøker Victor Navlet-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 3600 | 3100 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 1900 | 2100 |
| Oct 2026 | 900 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til Victor Navlet vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Victor Navlet?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 33.3% | 92.1% |
| Energisk | 33.3% | 5.3% |
| Melankolsk | 33.3% | 2.6% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 65.0% | 20.3% |
| Myk skygge | 10.0% | 2.9% |
| Mild lysstyrke | 15.0% | 76.8% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 35.0% | 75.4% |
| Subtile farger | 45.0% | 7.2% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 17.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 70.0% | 81.2% |
| Balansert | 30.0% | 18.8% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 50.0% | 36.2% |
| Mild | 15.0% | 8.7% |
| Balansert | 5.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 15.0% | 50.7% |
| Uttalelse | 15.0% | 4.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 15.0% | 26.1% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 50.7% |
| Balansert harmoni | 5.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 2.9% |
| Samstemt palett | 50.0% | 20.3% |
Hvilke verk av Victor Navlet blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General View Of Paris From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1700 | 100 | 1000 | 100 |
| The Roman Forum seen from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Staircase Of The Paris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le foyer de la danse à l'Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée des appartements du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing Room at the Vatican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enamels room of the Cluny m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Senate's room of lost s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| The Salle des Pas Perdus in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Victor Navlet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 9200 | 74.8% |
| enheter | 2700 | 22.0% |
| nettbrett | 400 | 3.3% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Victor Navlet?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 900 | 90.0% |
| German | 100 | 10.0% |
Hvor mange besøk får Victor Navlet hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 600 |
| Thu 5 Nov | 200 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 800 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1000 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Victor Navlet på ArtsDot.com
Hvilke verk av Victor Navlet er mest populære?
- General View Of Paris From A Hot-air Balloon er det mest populære verket med 3500 visninger (51% av alle visninger av Victor Navlet). Rangeringen ovenfor viser de 8 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Victor Navlet på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Victor Navlet fått 12300 besøk: 6600 på kunstnerprofilen og 5700 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Victor Navlet når de surfer?
- Hovedsakelig på telefoner (75%), enheter (22%) og nettbrett (3%): 75% av besøkene kommer fra telefoner.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Victor Navlet?
- De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 77% av besøkene, mot 15% av kunstnerens katalog.