Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Uwins på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Uwins i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Flower Girls Of Naples det mest viste verket av Thomas Uwins på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 15% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Sir william gell og The Itinerant Musician. Totalt ble det 1300 besøk til Thomas Uwins: 300 til kunstnerens side og 1000 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1000 besøk. Besøkende har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 31% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 11% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Thomas Uwins
Dette er de 10 verkene av Thomas Uwins som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Flower Girls Of Naples
200 visninger · 15.4%
-
2
Sir william gell
200 visninger · 15.4%
-
3
The Itinerant Musician
200 visninger · 15.4%
-
4
Le Chapeau De Brigand
100 visninger · 7.7%
-
5
A Neapolitan Saint Manufactory
100 visninger · 7.7%
-
6
Castellamare - A Neapolitan Girl Kneeling By A Column, Holding A Basket Of Fruit, With A View Of The Harbour Below
100 visninger · 7.7%
-
7
The Favourite Shepherd
100 visninger · 7.7%
-
8
Neapolitans Dancing The Tarantella
100 visninger · 7.7%
-
9
Neapolitan Peasants At The Festa Of The Madonna Del Arco
100 visninger · 7.7%
-
10
Mattens
100 visninger · 7.7%
Hvor mange besøker Thomas Uwins-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Thomas Uwins vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Thomas Uwins?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.8% | 7.7% |
| Myk skygge | 35.1% | 38.5% |
| Mild lysstyrke | 29.7% | 38.5% |
| Lyssterk balanse | 13.5% | 0.0% |
| Lyssterk | 10.8% | 15.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.3% | 7.7% |
| Subtile farger | 35.1% | 38.5% |
| Balansert mykhet | 29.7% | 30.8% |
| Tydelig fargepreg | 10.8% | 23.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 54.3% | 53.8% |
| Mørke toner | 17.1% | 30.8% |
| Nøytrale toner | 22.9% | 0.0% |
| Pastellfarger | 5.7% | 15.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 29.7% | 15.4% |
| Balansert | 59.5% | 53.8% |
| Klar og intens | 10.8% | 30.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.4% | 15.4% |
| Mild | 16.2% | 30.8% |
| Balansert | 5.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 24.3% | 30.8% |
| Uttalelse | 48.6% | 23.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 5.4% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 62.2% | 69.2% |
| Samstemt palett | 16.2% | 23.1% |
Hvilke verk av Thomas Uwins blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Favourite Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Castellamare - A Neapolitan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tom Jones and Mrs Weston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The North Area With A Monum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bachelor of Law | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of Lewis Stuart, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Itinerant Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Thomas Uwins?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 50.0% |
| Russian | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk får Thomas Uwins hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Thomas Uwins på ArtsDot.com
Hvilke verk av Thomas Uwins er mest populære?
- Flower Girls Of Naples er det mest populære verket med 200 visninger (15% av alle visninger av Thomas Uwins). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Thomas Uwins på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Thomas Uwins fått 1300 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 1000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Thomas Uwins?
- De foretrekker Klar og intens (Fargeintensitet): 31% av besøkene, mot 11% av kunstnerens katalog.