Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Hart Benton på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Hart Benton: tallene i noen få linjer
Flight of the Thielens er stjernen: 1000 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 6% av alle visningene til Thomas Hart Benton. Deretter kommer Arts of the West og Prodigal Son 1. Samlet utgjør kunstnersiden (1900 visninger) og verkene (13700 visninger) 15600 visninger. Interessen avtok med 65% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (11100 besøk). Per enhet: enheter (79%), telefoner (17%) og nettbrett (4%). Besøkene favoriserer Energisk (Emosjonell tone), med 52% av besøkene mot 0% av katalogen.
Thomas Hart Benton: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Thomas Hart Benton.
-
1
Flight of the Thielens, 1938
1000 visninger · 6.2%
-
2
Arts of the West, 1932
800 visninger · 4.9%
-
3
Prodigal Son 1
700 visninger · 4.3%
-
4
The Sheepherder
600 visninger · 3.7%
-
5
Bygninger i byen (studie for Amerika i dag)
500 visninger · 3.1%
-
6
She's Off, 1944
500 visninger · 3.1%
-
7
The Arts of Life in America: Unemployment, Radical Protest, Speed
400 visninger · 2.5%
-
8
Cave Spring
400 visninger · 2.5%
-
9
Huckleberry Finn
300 visninger · 1.9%
-
10
People of Chilmark (Figure Composition), 1920
300 visninger · 1.9%
Når besøker folk Thomas Hart Benton-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 10300 |
| Aug 2026 | 800 | 2300 |
| Sep 2026 | 300 | 800 |
Når blir verkene til Thomas Hart Benton vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Thomas Hart Benton, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 24.2% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 24.2% |
| Seren | 33.3% | 21.2% |
| Kraftfull | 0.0% | 12.1% |
| Industriell stil | 66.7% | 6.1% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 9.1% |
| Harmonisk | 0.0% | 3.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 0.0% | 51.5% |
| Fredfull | 33.3% | 21.2% |
| Dramatisk | 0.0% | 9.1% |
| Kraftfullt | 33.3% | 6.1% |
| Mysteriefylt | 0.0% | 6.1% |
| Melankolsk | 0.0% | 3.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 3.0% |
| Alvorstung | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 1.8% |
| Myk skygge | 18.0% | 34.6% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 26.5% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 28.4% |
| Lyssterk | 20.0% | 8.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 56.0% | 38.3% |
| Subtile farger | 24.0% | 32.7% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 22.8% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 6.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 50.0% | 53.9% |
| Jordnær | 39.5% | 40.6% |
| Mørke toner | 7.9% | 2.3% |
| Pastellfarger | 2.6% | 1.6% |
| Monokrom | 0.0% | 1.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 35.8% |
| Balansert | 26.0% | 53.7% |
| Klar og intens | 14.0% | 10.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 1.2% |
| Mild | 4.0% | 1.8% |
| Balansert | 6.0% | 5.6% |
| Sterk kontrast | 6.0% | 14.2% |
| Uttalelse | 80.0% | 77.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.0% | 23.5% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 10.5% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 22.2% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 27.2% |
| Samstemt palett | 16.0% | 16.7% |
Hva er de mest populære verkene til Thomas Hart Benton, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bygninger i byen (studie fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Arts of Life in America… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Self-Portrait with Rita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huckleberry Finn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Persephone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trail Riders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Island Hay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheepherder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Instruments of Power | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Thomas Hart Benton-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 12400 | 79.5% |
| telefoner | 2600 | 16.7% |
| nettbrett | 600 | 3.8% |
Hvilke språk snakker publikummet til Thomas Hart Benton?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 33.3% |
| French | 100 | 33.3% |
| Ukrainian | 100 | 33.3% |
Hvor mange daglige besøk har Thomas Hart Benton, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 300 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 700 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 500 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 500 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 500 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 700 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående Thomas Hart Benton
Hvilke verk av Thomas Hart Benton blir det åpnet flest av?
- Flight of the Thielens først, med 1000 visninger eller 6% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Thomas Hart Benton på ArtsDot.com?
- 15600 besøk de siste tolv månedene: 1900 til kunstnersiden og 13700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Thomas Hart Benton?
- Publikum kommer fra enheter (79%), telefoner (17%) og nettbrett (4%); enheter står for 79% av besøkene.
Hvilke verk av Thomas Hart Benton treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Energisk (Emosjonell tone) står for 52% av besøkene, selv om de utgjør 0% av katalogen.