Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Couture på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Couture: tallene i noen få linjer
Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn) er stjernen: 1700 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 17% av alle visningene til Thomas Couture. Deretter kommer The Romans of the Decadence og Elève américaine peignant. Samlet utgjør kunstnersiden (2000 visninger) og verkene (9700 visninger) 11700 visninger. Interessen øker, med 112% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (9000 besøk). Per enhet: enheter (77%), telefoner (19%) og nettbrett (4%). Besøkene favoriserer Melankolsk (Emosjonell tone), med 68% av besøkene mot 40% av katalogen.
Thomas Couture: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Thomas Couture.
-
1
Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn)
1700 visninger · 16.7%
-
2
The Romans of the Decadence
400 visninger · 3.9%
-
3
Elève américaine peignant
400 visninger · 3.9%
-
4
Still Life with a Cornemuse
300 visninger · 2.9%
-
5
Romans of the Decadence, 1847
300 visninger · 2.9%
-
6
Romans of the Decadence (detail), 1847
300 visninger · 2.9%
-
7
Etude de têtes (Titre d'usage)
300 visninger · 2.9%
-
8
Pifferaro et son fils
300 visninger · 2.9%
-
9
The Realist
300 visninger · 2.9%
-
10
La Noblesse
300 visninger · 2.9%
Når besøker folk Thomas Couture-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 1600 | 7400 |
| Aug 2026 | 0 | 800 |
| Sep 2026 | 400 | 1300 |
Når blir verkene til Thomas Couture vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Thomas Couture, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 40.0% | 63.6% |
| Dramatisk intensitet | 20.0% | 20.4% |
| Harmonisk | 40.0% | 6.8% |
| Elegant | 0.0% | 9.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 40.0% | 68.2% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 20.4% |
| Dramatisk | 20.0% | 11.4% |
| Alvorstung | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 36.0% | 41.2% |
| Myk skygge | 42.0% | 40.2% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 15.7% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 18.6% |
| Subtile farger | 40.0% | 51.0% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 20.6% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 9.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 72.7% | 81.0% |
| Mørke toner | 15.9% | 12.6% |
| Nøytrale toner | 6.8% | 5.3% |
| Monokrom | 2.3% | 1.1% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 31.4% |
| Balansert | 62.0% | 64.7% |
| Klar og intens | 4.0% | 3.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 6.9% |
| Mild | 20.0% | 36.3% |
| Balansert | 12.0% | 14.7% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 22.6% |
| Uttalelse | 26.0% | 19.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 1.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 11.8% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 4.9% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 46.1% |
| Samstemt palett | 46.0% | 36.3% |
Hva er de mest populære verkene til Thomas Couture, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romans of the Decadence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Horace and Lydia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Romans of the Decadence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| ADOLPHE MOREAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| UNG KVINNE I HALSPOSITION U… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Romans of the Decadence (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Little Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| MARIE SIMONET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Romans of the Decadence (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Engasjert frivillig og hans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1200 | 0 | 300 |
Hvilke enheter bruker Thomas Couture-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 9000 | 76.9% |
| telefoner | 2200 | 18.8% |
| nettbrett | 500 | 4.3% |
Hvilke språk snakker publikummet til Thomas Couture?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 66.7% |
| Russian | 200 | 22.2% |
| Japanese | 100 | 11.1% |
Hvor mange daglige besøk har Thomas Couture, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 300 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 200 |
| Fri 25 Sep | 200 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 600 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 500 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Thomas Couture
Hvilke verk av Thomas Couture blir det åpnet flest av?
- Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn) først, med 1700 visninger eller 17% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Thomas Couture på ArtsDot.com?
- 11700 besøk de siste tolv månedene: 2000 til kunstnersiden og 9700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Thomas Couture?
- Publikum kommer fra enheter (77%), telefoner (19%) og nettbrett (4%); enheter står for 77% av besøkene.
Hvilke verk av Thomas Couture treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Melankolsk (Emosjonell tone) står for 68% av besøkene, selv om de utgjør 40% av katalogen.