Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Théophile Steinlen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Théophile Steinlen
Folk åpner Tournee Du Chat Noir oftere enn noe annet verk av Théophile Steinlen: 600 visninger i løpet av tolv måneder, eller 16% av alt som er vist. Zwei Katzen og Le baiser fullfører podiet. Théophile Steinlen fikk totalt 4300 besøk, med 1200 på kunstnersiden og 3100 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 167% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Jul 2026 var toppen, med 2900 besøk. Besøk fordelt på enheter (81%), telefoner (14%) og nettbrett (5%). Én smak skiller seg ut: Mørke toner (Fargepalett) står for 45% av de besøkte, mens den kun utgjør 23% av katalogen.
Topp 10: verkene som Théophile Steinlen sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Théophile Steinlen som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Tournee Du Chat Noir
600 visninger · 16.2%
-
2
Zwei Katzen
400 visninger · 10.8%
-
3
Le baiser
200 visninger · 5.4%
-
4
Paysage urbain
200 visninger · 5.4%
-
5
Paysage d'usines
200 visninger · 5.4%
-
6
Les Permissionnaires
200 visninger · 5.4%
-
7
La Feuille, no. 14, 1898
200 visninger · 5.4%
-
8
Femme portant un enfant dans ses bras
200 visninger · 5.4%
-
9
Musée D'orsay
200 visninger · 5.4%
-
10
Ouvriers du bâtiment
100 visninger · 2.7%
Hvor populær er Théophile Steinlen-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 2000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 100 | 700 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Théophile Steinlen totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Théophile Steinlen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 42.9% | 18.2% |
| Eventyrlig og leken | 14.3% | 36.4% |
| Drømmende og romantisk | 14.3% | 18.2% |
| Harmonisk | 14.3% | 9.1% |
| Nostalgi preget | 14.3% | 9.1% |
| Klassisk | 0.0% | 9.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 42.9% | 27.3% |
| Lekent | 14.3% | 36.4% |
| Romantisk og varm | 14.3% | 18.2% |
| Rolig | 14.3% | 9.1% |
| Energisk | 14.3% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 9.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 10.8% |
| Myk skygge | 20.0% | 27.0% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 46.0% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 8.1% |
| Lyssterk | 6.0% | 8.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 10.8% |
| Subtile farger | 36.0% | 29.7% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 18.9% |
| Tydelig fargepreg | 22.0% | 40.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 22.7% | 45.5% |
| Jordnær | 34.1% | 30.3% |
| Nøytrale toner | 38.6% | 24.2% |
| Monokrom | 4.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 13.5% |
| Balansert | 58.0% | 43.2% |
| Klar og intens | 30.0% | 43.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 10.8% |
| Mild | 16.0% | 27.0% |
| Balansert | 8.0% | 8.1% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 16.2% |
| Uttalelse | 38.0% | 37.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 13.5% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 16.2% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 10.8% |
| Samstemt palett | 52.0% | 59.5% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Théophile Steinlen seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tournee Du Chat Noir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 300 |
| Chat sur un fauteuil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le baiser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Zwei Katzen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| July 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Feuille, no. 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Letter from a Striker (Lett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor People | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Laundresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Drawing Of Suzanne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Théophile Steinlen sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3500 | 81.4% |
| telefoner | 600 | 14.0% |
| nettbrett | 200 | 4.7% |
På hvilke språk leses Théophile Steinlen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Greek | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Théophile Steinlen ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 200 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Théophile Steinlen: raske svar
Hva er det mest viste verket av Théophile Steinlen?
- Det er Tournee Du Chat Noir: 600 besøk, 16% av visningene til Théophile Steinlen. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Théophile Steinlen?
- 4300 de siste tolv månedene, hvorav 1200 på kunstnersiden og 3100 på de enkelte verkene.
Ser folk på Théophile Steinlen på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (81%), telefoner (14%) og nettbrett (5%); enheter leder med 81%.
Er det en type verk av Théophile Steinlen som folk foretrekker?
- Ja, Mørke toner (Fargepalett): 45% av besøkene for 23% av katalogen.