Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Tamara De Lempicka på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Tamara De Lempicka: tallene i noen få linjer
Selvportrett i den grønne Bugatti er stjernen: 2200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 12% av alle visningene til Tamara De Lempicka. Deretter kommer in the Green Bugatti og La belle Rafaela. Samlet utgjør kunstnersiden (4800 visninger) og verkene (13400 visninger) 18200 visninger. Interessen øker, med 58% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (13100 besøk). De vanligste språkene hos publikum: German (32%), Russian (18%) og English (14%). De viktigste landene i publikummet: Germany (43%), Sweden (14%) og Poland (9%). Per enhet: enheter (65%), telefoner (30%) og nettbrett (4%). Besøkene favoriserer Dramatisk intensitet (Stemning), med 57% av besøkene mot 0% av katalogen.
Tamara De Lempicka: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Tamara De Lempicka.
-
1
Selvportrett i den grønne Bugatti, 1925
2200 visninger · 11.8%
-
2
in the Green Bugatti
900 visninger · 4.8%
-
3
La belle Rafaela, 1927
700 visninger · 3.8%
-
4
Adam og Eva, 1932
500 visninger · 2.7%
-
5
Portrait of Suzy Solidor, 1933
500 visninger · 2.7%
-
6
Andromeda, 1927
500 visninger · 2.7%
-
7
La colombe
400 visninger · 2.2%
-
8
Portrait of Tadeusz de Lempicki (Portrait of the Artist's Husband), unfinished
400 visninger · 2.2%
-
9
Mother and Child
300 visninger · 1.6%
-
10
Madonna
300 visninger · 1.6%
Når besøker folk Tamara De Lempicka-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 2000 | 11100 |
| Aug 2026 | 300 | 1600 |
| Sep 2026 | 2400 | 600 |
Når blir verkene til Tamara De Lempicka vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Tamara De Lempicka, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 56.9% |
| Elegant | 100.0% | 27.5% |
| Luksuriøs og overdådig | 0.0% | 15.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 0.0% | 54.8% |
| Kraftfullt | 0.0% | 16.7% |
| Lidenskapelig uttrykk | 0.0% | 11.9% |
| Ettertenksomt | 100.0% | 4.8% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 7.1% |
| Dramatisk | 0.0% | 4.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 11.8% |
| Myk skygge | 16.0% | 17.7% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 49.5% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 18.8% |
| Lyssterk | 4.0% | 2.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 11.3% |
| Subtile farger | 18.0% | 19.4% |
| Balansert mykhet | 46.0% | 45.7% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 23.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 58.1% | 60.9% |
| Mørke toner | 16.3% | 20.5% |
| Nøytrale toner | 16.3% | 15.9% |
| Monokrom | 4.7% | 2.0% |
| Pastellfarger | 4.7% | 0.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 11.8% |
| Balansert | 52.0% | 54.8% |
| Klar og intens | 30.0% | 33.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 2.7% |
| Mild | 6.0% | 0.5% |
| Balansert | 0.0% | 1.6% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 11.8% |
| Uttalelse | 74.0% | 83.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 5.4% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 22.0% | 23.7% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 46.8% |
| Samstemt palett | 22.0% | 15.0% |
Hva er de mest populære verkene til Tamara De Lempicka, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Selvportrett i den grønne B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 300 | 0 |
| Portrett av Marjorie Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adam og Eva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| in the Green Bugatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 200 |
| La belle Rafaela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of Evelyne P. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Antoine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Girl with Pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Tamara De Lempicka-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11900 | 65.4% |
| telefoner | 5500 | 30.2% |
| nettbrett | 800 | 4.4% |
Hvilke språk snakker publikummet til Tamara De Lempicka?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 2100 | 31.8% |
| Russian | 1200 | 18.2% |
| English | 900 | 13.6% |
| Spanish | 800 | 12.1% |
| Swedish | 700 | 10.6% |
| Dutch | 200 | 3.0% |
| Norwegian | 200 | 3.0% |
| Croatian | 100 | 1.5% |
| Japanese | 100 | 1.5% |
| Lithuanian | 100 | 1.5% |
Hvor mange daglige besøk har Tamara De Lempicka, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 500 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 1000 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 500 |
| Sun 4 Oct | 400 |
| Mon 5 Oct | 1100 |
| Tue 6 Oct | 800 |
| Wed 7 Oct | 1000 |
| Thu 8 Oct | 1600 |
| Fri 9 Oct | 1400 |
| Sat 10 Oct | 2200 |
| Sun 11 Oct | 1000 |
| Mon 12 Oct | 1100 |
| Tue 13 Oct | 500 |
| Wed 14 Oct | 1300 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 2100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 1800 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1000 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1000 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 1800 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 2400 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 2100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1800 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1700 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 2100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 2800 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 2300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 2000 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1400 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1900 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 2400 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 3200 |
Hva folk spør om angående Tamara De Lempicka
Hvilke verk av Tamara De Lempicka blir det åpnet flest av?
- Selvportrett i den grønne Bugatti først, med 2200 visninger eller 12% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Tamara De Lempicka på ArtsDot.com?
- 18200 besøk de siste tolv månedene: 4800 til kunstnersiden og 13400 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Tamara De Lempicka?
- Publikum kommer fra enheter (65%), telefoner (30%) og nettbrett (4%); enheter står for 65% av besøkene.
Hvilke språk bruker publikummet til Tamara De Lempicka?
- German (32%), Russian (18%) og English (14%). Det primære språket, German, utgjør 32% av de besøkende.
Hvilke verk av Tamara De Lempicka treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Dramatisk intensitet (Stemning) står for 57% av besøkene, selv om de utgjør 0% av katalogen.