Su Xin Ping Popularitet og besøksstatistikk

1954

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Su Xin Ping på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Su Xin Ping i et nøtteskall

I løpet av de siste tolv månedene var Tosting No.32 det mest viste verket av Su Xin Ping på ArtsDot.com: 100 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Landscape No.5 og Tosting No.23. Totalt ble det 900 besøk til Su Xin Ping: 600 til kunstnerens side og 300 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 800 besøk. Besøkende har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 83% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 53% av kunstnerens katalog.

De 6 mest viste verkene til Su Xin Ping

Dette er de 6 verkene av Su Xin Ping som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 visninger · 16.7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 visninger · 16.7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 visninger · 16.7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 visninger · 16.7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 visninger · 16.7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 visninger · 16.7%

Hvor mange besøker Su Xin Ping-siden hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600

Hvor ofte blir verkene til Su Xin Ping vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Su Xin Ping blir sett mest, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Hvilke språk bruker de besøkende hos Su Xin Ping?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Se tallene
SpråkBesøkningerDel
Danish100100.0%

Hvor mange besøk får Su Xin Ping hver dag, og hva skjer videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se tallene
DagBesøkninger
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct100
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)100
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)200
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)200
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0

Spørsmål om Su Xin Ping på ArtsDot.com

Hvilke verk av Su Xin Ping er mest populære?

Tosting No.32 er det mest populære verket med 100 visninger (17% av alle visninger av Su Xin Ping). Rangeringen ovenfor viser de 6 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Su Xin Ping på ArtsDot.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Su Xin Ping fått 900 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 300 på sidene til enkelte verk.

Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Su Xin Ping?

De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 83% av besøkene, mot 53% av kunstnerens katalog.