Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stuart Davis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stuart Davis i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Visa 1 det mest viste verket av Stuart Davis på ArtsDot.com: 300 visninger, noe som utgjør 6% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Garage No. 1 og Study for ''Blips and Ifs''. Totalt ble det 5400 besøk til Stuart Davis: 1100 til kunstnerens side og 4300 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 43% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4100 besøk. Folk surfer på enheter (83%) og telefoner (17%). Besøkende har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 49% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 24% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Stuart Davis
Dette er de 10 verkene av Stuart Davis som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Visa 1
300 visninger · 6.4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 visninger · 4.3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 visninger · 4.3%
-
4
Odol
100 visninger · 2.1%
-
5
The Mellow Pad
100 visninger · 2.1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 visninger · 2.1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 visninger · 2.1%
-
8
Composition, 1935
100 visninger · 2.1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 visninger · 2.1%
-
10
T View, 1951
100 visninger · 2.1%
Hvor mange besøker Stuart Davis-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Stuart Davis vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Stuart Davis?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 8.5% |
| Myk skygge | 14.0% | 8.5% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 29.8% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 40.4% |
| Lyssterk | 24.0% | 12.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 21.3% |
| Subtile farger | 28.0% | 12.8% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 27.7% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 34.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 4.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 43.2% | 31.7% |
| Jordnær | 20.4% | 31.7% |
| Mørke toner | 13.6% | 19.5% |
| Pastellfarger | 13.6% | 9.8% |
| Monokrom | 6.8% | 2.4% |
| Naturtoner | 2.3% | 2.4% |
| Varme toner | 0.0% | 2.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 17.0% |
| Balansert | 48.0% | 34.0% |
| Klar og intens | 24.0% | 48.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 23.4% |
| Mild | 8.0% | 12.8% |
| Balansert | 2.0% | 6.4% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 6.4% |
| Uttalelse | 48.0% | 51.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 23.4% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 17.0% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 12.8% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 27.7% |
| Samstemt palett | 24.0% | 19.1% |
Hvilke verk av Stuart Davis blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Blue Café | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Stuart Davis?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4500 | 83.3% |
| telefoner | 900 | 16.7% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Stuart Davis?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Stuart Davis hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Stuart Davis på ArtsDot.com
Hvilke verk av Stuart Davis er mest populære?
- Visa 1 er det mest populære verket med 300 visninger (6% av alle visninger av Stuart Davis). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Stuart Davis på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Stuart Davis fått 5400 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 4300 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Stuart Davis når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (83%) og telefoner (17%): 83% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Stuart Davis?
- De foretrekker Klar og intens (Fargeintensitet): 49% av besøkene, mot 24% av kunstnerens katalog.