Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stephen Shore på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stephen Shore: tallene i noen få linjer
U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon er stjernen: 500 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 36% av alle visningene til Stephen Shore. Deretter kommer Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas og Merced River, Yosemite National Park, California. Samlet utgjør kunstnersiden (500 visninger) og verkene (400 visninger) 900 visninger. Interessen avtok med 100% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Subtile farger (Fargemetning), med 64% av besøkene mot 35% av katalogen.
Stephen Shore: 6 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Stephen Shore.
-
1
U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon, 1973
500 visninger · 35.7%
-
2
Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas, 1974
400 visninger · 28.6%
-
3
Merced River, Yosemite National Park, California, 1979
200 visninger · 14.3%
-
4
Fort Lauderdale Yankee Stadium, Fort Lauderdale, Florida (Graig Nettles), 1978
100 visninger · 7.1%
-
5
Isaak Bakmayev's Medals, Berdichev, Ukraine, 2012
100 visninger · 7.1%
-
6
4 Part Variation, 1969
100 visninger · 7.1%
Når besøker folk Stephen Shore-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Stephen Shore vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Stephen Shore, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 52.9% | 35.7% |
| Mild lysstyrke | 35.3% | 57.1% |
| Lyssterk balanse | 11.8% | 7.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.9% | 28.6% |
| Subtile farger | 35.3% | 64.3% |
| Balansert mykhet | 11.8% | 7.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 64.7% | 57.1% |
| Balansert | 35.3% | 42.9% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 11.8% | 0.0% |
| Balansert | 11.8% | 35.7% |
| Sterk kontrast | 35.3% | 21.4% |
| Uttalelse | 41.2% | 42.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 35.3% | 57.1% |
| Mykt sammensatt palett | 11.8% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 11.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 41.2% | 42.9% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Stephen Shore, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael and Sandy Marsh, Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| El Paso Street, El Paso, Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 Part Variation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast, Trail's End Rest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foothill Road, Beverly Hill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deerfield Street, Greenfiel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| U.S. 10, Post Falls, Idaho | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castine, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meeting Street, Charleston,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ginger Shore, Causeway Inn,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Stephen Shore?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Stephen Shore, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Stephen Shore
Hvilke verk av Stephen Shore blir det åpnet flest av?
- U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon først, med 500 visninger eller 36% av visningene. 6 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Stephen Shore på ArtsDot.com?
- 900 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden og 400 til verkene.
Hvilke verk av Stephen Shore treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Subtile farger (Fargemetning) står for 64% av besøkene, selv om de utgjør 35% av katalogen.