Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stephen Chaplin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stephen Chaplin i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 det mest viste verket av Stephen Chaplin på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 6% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 og Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. Totalt ble det 4400 besøk til Stephen Chaplin: 1900 til kunstnerens side og 2500 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 3500 besøk. Folk surfer på enheter (84%) og telefoner (16%). Besøkende har en preferanse for Tydelig fargepreg (Fargemetning): 45% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 18% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Stephen Chaplin
Dette er de 10 verkene av Stephen Chaplin som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 visninger · 6.1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 visninger · 6.1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 visninger · 6.1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 visninger · 6.1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 visninger · 6.1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 visninger · 3.0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 visninger · 3.0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 visninger · 3.0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 visninger · 3.0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 visninger · 3.0%
Hvor mange besøker Stephen Chaplin-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1200 | 2300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 600 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Stephen Chaplin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Stephen Chaplin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 6.1% |
| Myk skygge | 24.0% | 36.4% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 21.2% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 36.4% |
| Lyssterk | 12.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 21.2% |
| Subtile farger | 18.0% | 15.2% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 18.0% | 45.5% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 40.9% | 28.6% |
| Mørke toner | 27.3% | 42.9% |
| Jordnær | 29.5% | 28.6% |
| Monokrom | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 27.3% |
| Balansert | 46.0% | 36.4% |
| Klar og intens | 20.0% | 36.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 6.1% |
| Mild | 16.0% | 18.2% |
| Balansert | 6.0% | 6.1% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 15.2% |
| Uttalelse | 50.0% | 54.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 40.0% | 30.3% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 12.1% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 6.1% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 21.2% |
| Samstemt palett | 16.0% | 30.3% |
Hvilke verk av Stephen Chaplin blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Stephen Chaplin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3700 | 84.1% |
| telefoner | 700 | 15.9% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Stephen Chaplin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 71.4% |
| Czech | 100 | 14.3% |
| Dutch | 100 | 14.3% |
Hvor mange besøk får Stephen Chaplin hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 700 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1000 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
Spørsmål om Stephen Chaplin på ArtsDot.com
Hvilke verk av Stephen Chaplin er mest populære?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 er det mest populære verket med 200 visninger (6% av alle visninger av Stephen Chaplin). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Stephen Chaplin på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Stephen Chaplin fått 4400 besøk: 1900 på kunstnerprofilen og 2500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Stephen Chaplin når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (84%) og telefoner (16%): 84% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Stephen Chaplin?
- De foretrekker Tydelig fargepreg (Fargemetning): 45% av besøkene, mot 18% av kunstnerens katalog.