Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sidney Nolan på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Sidney Nolan i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Sentral Australia det mest viste verket av Sidney Nolan på ArtsDot.com: 500 visninger, noe som utgjør 15% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Sir Richard and Lady Devine og Steve Hart. Totalt ble det 4100 besøk til Sidney Nolan: 1100 til kunstnerens side og 3000 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 3500 besøk. Folk surfer på enheter (100%). Besøkende har en preferanse for Mørke toner (Fargepalett): 50% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 13% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Sidney Nolan
Dette er de 10 verkene av Sidney Nolan som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Sentral Australia
500 visninger · 14.7%
-
2
Sir Richard and Lady Devine
300 visninger · 8.8%
-
3
Steve Hart
200 visninger · 5.9%
-
4
Death of Captain Fraser
200 visninger · 5.9%
-
5
Kelly and horse
200 visninger · 5.9%
-
6
Untitled
200 visninger · 5.9%
-
7
Ern Malley, 1973
100 visninger · 2.9%
-
8
Central Australia, 1949
100 visninger · 2.9%
-
9
Policeman in wombat hole
100 visninger · 2.9%
-
10
Durack Ranges, 1950
100 visninger · 2.9%
Hvor mange besøker Sidney Nolan-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 2600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Sidney Nolan vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Sidney Nolan?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 38.5% | 24.0% |
| Harmonisk | 23.1% | 12.0% |
| Mystisk | 11.5% | 16.0% |
| Nostalgi preget | 11.5% | 16.0% |
| Seren | 3.9% | 24.0% |
| Inspirerende og visjonær | 3.9% | 4.0% |
| Drømmende og romantisk | 3.9% | 4.0% |
| Naturlig inspirert | 3.9% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 15.4% | 32.0% |
| Melankolsk | 19.2% | 8.0% |
| Mysteriefylt | 15.4% | 12.0% |
| Dramatisk | 7.7% | 12.0% |
| Anspent | 7.7% | 8.0% |
| Fredfull | 7.7% | 8.0% |
| Ensomhet | 3.9% | 8.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 3.9% | 8.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 8.8% |
| Myk skygge | 18.0% | 17.6% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 38.2% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 5.9% |
| Lyssterk | 50.0% | 29.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 35.3% |
| Subtile farger | 10.0% | 5.9% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 26.5% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 32.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Pastellfarger | 43.6% | 37.5% |
| Mørke toner | 12.8% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 20.5% | 4.2% |
| Jordnær | 12.8% | 4.2% |
| Monokrom | 10.3% | 4.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 38.2% |
| Balansert | 28.0% | 32.4% |
| Klar og intens | 12.0% | 29.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 30.0% | 23.5% |
| Mild | 14.0% | 23.5% |
| Balansert | 14.0% | 35.3% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 8.8% |
| Uttalelse | 26.0% | 8.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 20.6% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 17.6% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 20.6% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 32.4% |
| Samstemt palett | 8.0% | 8.8% |
Hvilke verk av Sidney Nolan blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ern Malley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Glenrowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kelly and horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Return to Glenrowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rimbaud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kelly and horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Durack Ranges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Camel og Figur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Central Australia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kelly in bush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Sidney Nolan?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4100 | 100.0% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Sidney Nolan?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Sidney Nolan hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Sidney Nolan på ArtsDot.com
Hvilke verk av Sidney Nolan er mest populære?
- Sentral Australia er det mest populære verket med 500 visninger (15% av alle visninger av Sidney Nolan). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Sidney Nolan på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Sidney Nolan fått 4100 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 3000 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Sidney Nolan når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (100%): 100% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Sidney Nolan?
- De foretrekker Mørke toner (Fargepalett): 50% av besøkene, mot 13% av kunstnerens katalog.