Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Shibata Zeshin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Shibata Zeshin i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Doll Festival det mest viste verket av Shibata Zeshin på ArtsDot.com: 400 visninger, noe som utgjør 13% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Kettle and Box with Paint Brushes og Flowers and Leaves. Totalt ble det 4000 besøk til Shibata Zeshin: 1600 til kunstnerens side og 2400 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 88% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2900 besøk. Folk surfer på enheter (82%), telefoner (15%) og nettbrett (2%). Besøkende har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 53% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 34% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Shibata Zeshin
Dette er de 10 verkene av Shibata Zeshin som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Doll Festival, 1800
400 visninger · 13.3%
-
2
Kettle and Box with Paint Brushes, 1882
300 visninger · 10.0%
-
3
Flowers and Leaves
300 visninger · 10.0%
-
4
Lacquer Paintings of Various Subjects: Bird and Willow in Snow, 1882
200 visninger · 6.7%
-
5
Carp in Waves (Zeshin) and Eagle on a Branch (Rosetsu reverse), 1800
100 visninger · 3.3%
-
6
Waterfall and Monkeys, 1872
100 visninger · 3.3%
-
7
Lacquer Paintings of Various Subjects Snow Shelter for a Tree with Sparrow, 1882
100 visninger · 3.3%
-
8
Brush, 801
100 visninger · 3.3%
-
9
Fans and Flowers, 1912
100 visninger · 3.3%
-
10
Rice Stacks and Trees
100 visninger · 3.3%
Hvor mange besøker Shibata Zeshin-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 2000 |
| Aug 2026 | 600 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Shibata Zeshin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Shibata Zeshin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 6.7% |
| Myk skygge | 16.0% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 53.3% |
| Lyssterk balanse | 44.0% | 23.3% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 18.0% | 3.3% |
| Subtile farger | 28.0% | 36.7% |
| Balansert mykhet | 44.0% | 56.7% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 3.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 42.0% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 38.0% | 26.7% |
| Mørke toner | 8.0% | 16.7% |
| Monokrom | 8.0% | 6.7% |
| Pastellfarger | 4.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 3.3% |
| Balansert | 56.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 28.0% | 30.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 44.0% | 43.3% |
| Mild | 14.0% | 10.0% |
| Balansert | 14.0% | 16.7% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 26.7% |
| Uttalelse | 16.0% | 3.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 16.7% |
| Samstemt palett | 78.0% | 83.3% |
Hvilke verk av Shibata Zeshin blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inkstone Case and Stationer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carp in Waves (Zeshin) and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ghost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lacquer Paintings of Variou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall and Monkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cicada on a String | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Carp Ascending a Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Shibata Zeshin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 82.5% |
| telefoner | 600 | 15.0% |
| nettbrett | 100 | 2.5% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Shibata Zeshin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Shibata Zeshin hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Shibata Zeshin på ArtsDot.com
Hvilke verk av Shibata Zeshin er mest populære?
- Doll Festival er det mest populære verket med 400 visninger (13% av alle visninger av Shibata Zeshin). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Shibata Zeshin på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Shibata Zeshin fått 4000 besøk: 1600 på kunstnerprofilen og 2400 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Shibata Zeshin når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (82%), telefoner (15%) og nettbrett (2%): 82% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Shibata Zeshin?
- De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 53% av besøkene, mot 34% av kunstnerens katalog.