Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jacob Xaver Schmuzer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jacob Xaver Schmuzer i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Fische, Pisces, Poissons XXII det mest viste verket av Jacob Xaver Schmuzer på ArtsDot.com: 500 visninger, noe som utgjør 38% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI og Vögel, Aves, Oiseaux LI. Totalt ble det 1300 besøk til Jacob Xaver Schmuzer: 300 til kunstnerens side og 1000 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 75% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 800 besøk. Besøkende har en preferanse for Lekent (Emosjonell tone): 50% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 25% av kunstnerens katalog.
De 7 mest viste verkene til Jacob Xaver Schmuzer
Dette er de 7 verkene av Jacob Xaver Schmuzer som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Fische, Pisces, Poissons XXII, 1700
500 visninger · 38.5%
-
2
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI, 1700
200 visninger · 15.4%
-
3
Vögel, Aves, Oiseaux LI, 1700
200 visninger · 15.4%
-
4
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLIV, 1700
100 visninger · 7.7%
-
5
Fische, Pisces, Poissons XXXIX, 1700
100 visninger · 7.7%
-
6
Fische, Pisces, Poissons XXXVII, 1700
100 visninger · 7.7%
-
7
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XL, 1700
100 visninger · 7.7%
Hvor mange besøker Jacob Xaver Schmuzer-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Jacob Xaver Schmuzer vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Jacob Xaver Schmuzer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 50.0% | 25.0% |
| Lekent | 25.0% | 50.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 25.0% | 25.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 100.0% | 100.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 70.0% | 69.2% |
| Subtile farger | 20.0% | 23.1% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 7.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 69.2% |
| Balansert | 40.0% | 23.1% |
| Klar og intens | 10.0% | 7.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 100.0% | 100.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 60.0% | 76.9% |
| Samstemt palett | 30.0% | 23.1% |
Hvilke verk av Jacob Xaver Schmuzer blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vögel, Aves, Oiseaux LI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Jacob Xaver Schmuzer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Jacob Xaver Schmuzer hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Spørsmål om Jacob Xaver Schmuzer på ArtsDot.com
Hvilke verk av Jacob Xaver Schmuzer er mest populære?
- Fische, Pisces, Poissons XXII er det mest populære verket med 500 visninger (38% av alle visninger av Jacob Xaver Schmuzer). Rangeringen ovenfor viser de 7 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Jacob Xaver Schmuzer på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Jacob Xaver Schmuzer fått 1300 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 1000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Jacob Xaver Schmuzer?
- De foretrekker Lekent (Emosjonell tone): 50% av besøkene, mot 25% av kunstnerens katalog.