Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robert Rauschenberg på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Robert Rauschenberg: tallene i noen få linjer
Estatten er stjernen: 1700 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 16% av alle visningene til Robert Rauschenberg. Deretter kommer Odalisk og Erased de Kooning. Samlet utgjør kunstnersiden (3300 visninger) og verkene (6200 visninger) 9500 visninger. Interessen avtok med 61% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (6000 besøk). Per enhet: enheter (74%), telefoner (25%) og nettbrett (1%). Besøkene favoriserer Subtile farger (Fargemetning), med 46% av besøkene mot 22% av katalogen.
Robert Rauschenberg: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Robert Rauschenberg.
-
1
Estatten, 1963
1700 visninger · 16.5%
-
2
Odalisk, 1958
800 visninger · 7.8%
-
3
Erased de Kooning, 1953
700 visninger · 6.8%
-
4
Collection, 1955
700 visninger · 6.8%
-
5
Signs, 1970
600 visninger · 5.8%
-
6
Monogram, 1955
600 visninger · 5.8%
-
7
Metropolitan museum of art
400 visninger · 3.9%
-
8
Bed
400 visninger · 3.9%
-
9
Soviet American Array VI
300 visninger · 2.9%
-
10
Kip up
300 visninger · 2.9%
Når besøker folk Robert Rauschenberg-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 2000 | 4000 |
| Aug 2026 | 500 | 1800 |
| Sep 2026 | 700 | 200 |
Når blir verkene til Robert Rauschenberg vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Robert Rauschenberg, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 48.9% |
| Harmonisk | 50.0% | 34.0% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 14.9% |
| Seren | 16.7% | 2.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 66.7% | 38.8% |
| Dramatisk | 16.7% | 34.7% |
| Melankolsk | 0.0% | 14.3% |
| Alvorstung | 16.7% | 12.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 4.0% | 6.8% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 47.6% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 27.2% |
| Lyssterk | 24.0% | 18.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 42.0% | 25.2% |
| Subtile farger | 22.0% | 45.6% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 18.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 10.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 61.4% | 43.3% |
| Jordnær | 18.2% | 28.9% |
| Mørke toner | 11.4% | 14.4% |
| Monokrom | 2.3% | 7.8% |
| Pastellfarger | 6.8% | 5.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 17.5% |
| Balansert | 48.0% | 65.0% |
| Klar og intens | 20.0% | 17.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 8.7% |
| Mild | 6.0% | 1.9% |
| Balansert | 6.0% | 12.6% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 25.2% |
| Uttalelse | 56.0% | 51.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 22.0% | 21.4% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 8.7% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 22.3% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 29.1% |
| Samstemt palett | 18.0% | 18.4% |
Hva er de mest populære verkene til Robert Rauschenberg, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Estatten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 200 |
| Signs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Collection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Wooden Gallop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Odalisk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Bed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Skyway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Jungle Watch (Borealis) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Robert Rauschenberg-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7000 | 73.7% |
| telefoner | 2400 | 25.3% |
| nettbrett | 100 | 1.1% |
Hvilke språk snakker publikummet til Robert Rauschenberg?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 500 | 27.8% |
| Danish | 300 | 16.7% |
| Arabic | 100 | 5.6% |
| Bulgarian | 100 | 5.6% |
| Czech | 100 | 5.6% |
| German | 100 | 5.6% |
| Estonian | 100 | 5.6% |
| Hungarian | 100 | 5.6% |
| Italian | 100 | 5.6% |
| Georgian | 100 | 5.6% |
Hvor mange daglige besøk har Robert Rauschenberg, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 600 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 300 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 1000 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 400 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 600 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 600 |
Hva folk spør om angående Robert Rauschenberg
Hvilke verk av Robert Rauschenberg blir det åpnet flest av?
- Estatten først, med 1700 visninger eller 16% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Robert Rauschenberg på ArtsDot.com?
- 9500 besøk de siste tolv månedene: 3300 til kunstnersiden og 6200 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Robert Rauschenberg?
- Publikum kommer fra enheter (74%), telefoner (25%) og nettbrett (1%); enheter står for 74% av besøkene.
Hvilke verk av Robert Rauschenberg treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Subtile farger (Fargemetning) står for 46% av besøkene, selv om de utgjør 22% av katalogen.