Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Guido Reni på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Guido Reni
Folk åpner The Archangel Michael defeating Satan oftere enn noe annet verk av Guido Reni: 1900 visninger i løpet av tolv måneder, eller 9% av alt som er vist. St Filippo Neri in Ecstasy og Se Mennesket fullfører podiet. Guido Reni fikk totalt 22800 besøk, med 4000 på kunstnersiden og 18800 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 55% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 14800 besøk. Besøk fordelt på enheter (80%), telefoner (16%) og nettbrett (4%). Én smak skiller seg ut: Sterk kontrast (Kontrast) står for 30% av de besøkte, mens den kun utgjør 14% av katalogen.
Topp 10: verkene som Guido Reni sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Guido Reni som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Archangel Michael defeating Satan, 1635
1900 visninger · 9.1%
-
2
St Filippo Neri in Ecstasy, 1614
1500 visninger · 7.2%
-
3
Se Mennesket, 1639
1100 visninger · 5.3%
-
4
Evangelist St. Matthew and the Angel, 1640
600 visninger · 2.9%
-
5
St Joseph with the Infant Jesus, 1620
500 visninger · 2.4%
-
6
Madonna with St. Lucia and St. Mary Magdalene
500 visninger · 2.4%
-
7
Sts Peter and Paul
400 visninger · 1.9%
-
8
Aurora, 1614
400 visninger · 1.9%
-
9
Hercule terrassant l'Hydre de Lerne
400 visninger · 1.9%
-
10
St. Peter Penitent, 1600
300 visninger · 1.4%
Hvor populær er Guido Reni-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 400 |
| Jul 2026 | 1600 | 13200 |
| Aug 2026 | 600 | 2300 |
| Sep 2026 | 1600 | 2900 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Guido Reni totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Guido Reni?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 60.0% | 51.9% |
| Elegant | 20.0% | 18.4% |
| Eterisk | 6.7% | 13.9% |
| Harmonisk | 6.7% | 5.7% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 5.1% |
| Klassisk | 6.7% | 3.2% |
| Seren | 0.0% | 1.9% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 20.0% | 28.7% |
| Dramatisk | 33.3% | 19.1% |
| Melankolsk | 20.0% | 15.9% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 13.4% |
| Rolig | 0.0% | 8.3% |
| Kraftfullt | 0.0% | 4.5% |
| Romantisk og varm | 6.7% | 3.8% |
| Fredfull | 0.0% | 3.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 36.0% | 47.9% |
| Myk skygge | 48.0% | 35.4% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 11.5% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 4.8% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 19.1% |
| Subtile farger | 38.0% | 49.8% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 17.2% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 13.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 90.2% | 75.0% |
| Mørke toner | 4.9% | 16.3% |
| Nøytrale toner | 4.9% | 7.0% |
| Monokrom | 0.0% | 1.2% |
| Pastellfarger | 0.0% | 0.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.0% | 30.6% |
| Balansert | 48.0% | 57.4% |
| Klar og intens | 0.0% | 12.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 7.7% |
| Mild | 22.0% | 10.5% |
| Balansert | 6.0% | 15.8% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 29.7% |
| Uttalelse | 48.0% | 36.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 4.8% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 11.5% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 19.6% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 40.7% |
| Samstemt palett | 26.0% | 23.4% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Guido Reni seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rape of Helena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Four Seasons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| ECCE HOMO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Se Mennesket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 200 |
| Hercule terrassant l'Hydre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Lucretia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Roch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Guido Reni sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 18300 | 80.3% |
| telefoner | 3600 | 15.8% |
| nettbrett | 900 | 3.9% |
På hvilke språk leses Guido Reni?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 600 | 28.6% |
| French | 400 | 19.0% |
| Spanish | 200 | 9.5% |
| Georgian | 200 | 9.5% |
| Korean | 200 | 9.5% |
| Bulgarian | 100 | 4.8% |
| Greek | 100 | 4.8% |
| Croatian | 100 | 4.8% |
| Japanese | 100 | 4.8% |
| Russian | 100 | 4.8% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Guido Reni ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 700 |
| Tue 29 Sep | 800 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 400 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 800 |
| Tue 6 Oct | 400 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 900 |
| Fri 9 Oct | 600 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 1300 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 400 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 800 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 900 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 900 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1000 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 900 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 900 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1000 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 800 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1000 |
Guido Reni: raske svar
Hva er det mest viste verket av Guido Reni?
- Det er The Archangel Michael defeating Satan: 1900 besøk, 9% av visningene til Guido Reni. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Guido Reni?
- 22800 de siste tolv månedene, hvorav 4000 på kunstnersiden og 18800 på de enkelte verkene.
Ser folk på Guido Reni på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (80%), telefoner (16%) og nettbrett (4%); enheter leder med 80%.
Er det en type verk av Guido Reni som folk foretrekker?
- Ja, Sterk kontrast (Kontrast): 30% av besøkene for 14% av katalogen.