Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Puru (Pu Xinyu) på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Puru (Pu Xinyu)
Folk åpner PEAR FLOWER AND BIRD oftere enn noe annet verk av Puru (Pu Xinyu): 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 4% av alt som er vist. AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River fullfører podiet. Puru (Pu Xinyu) fikk totalt 4800 besøk, med 1200 på kunstnersiden og 3600 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 100% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Jul 2026 var toppen, med 3800 besøk. Besøk fordelt på enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%). Én smak skiller seg ut: Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 87% av de besøkte, mens den kun utgjør 74% av katalogen.
Topp 10: verkene som Puru (Pu Xinyu) sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Puru (Pu Xinyu) som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 visninger · 4.3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 visninger · 4.3%
-
3
Kneeling by the River
200 visninger · 4.3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 visninger · 4.3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 visninger · 4.3%
-
6
WINTRY FOREST
100 visninger · 2.1%
-
7
FIVE PINES
100 visninger · 2.1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 visninger · 2.1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 visninger · 2.1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 visninger · 2.1%
Hvor populær er Puru (Pu Xinyu)-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Puru (Pu Xinyu) totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Puru (Pu Xinyu)?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 4.3% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 19.1% |
| Lyssterk | 86.0% | 76.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 66.0% |
| Subtile farger | 28.0% | 23.4% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 8.5% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 2.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 62.0% | 57.5% |
| Pastellfarger | 26.0% | 34.0% |
| Monokrom | 12.0% | 6.4% |
| Jordnær | 0.0% | 2.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 23.4% |
| Balansert | 60.0% | 63.8% |
| Klar og intens | 22.0% | 12.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 54.0% | 48.9% |
| Mild | 32.0% | 29.8% |
| Balansert | 4.0% | 8.5% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 8.5% |
| Uttalelse | 0.0% | 4.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 12.8% |
| Samstemt palett | 74.0% | 87.2% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Puru (Pu Xinyu) seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Puru (Pu Xinyu) sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3900 | 81.2% |
| telefoner | 800 | 16.7% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
På hvilke språk leses Puru (Pu Xinyu)?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 33.3% |
| French | 100 | 33.3% |
| Turkish | 100 | 33.3% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Puru (Pu Xinyu) ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Puru (Pu Xinyu): raske svar
Hva er det mest viste verket av Puru (Pu Xinyu)?
- Det er PEAR FLOWER AND BIRD: 200 besøk, 4% av visningene til Puru (Pu Xinyu). Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Puru (Pu Xinyu)?
- 4800 de siste tolv månedene, hvorav 1200 på kunstnersiden og 3600 på de enkelte verkene.
Ser folk på Puru (Pu Xinyu) på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%); enheter leder med 81%.
Er det en type verk av Puru (Pu Xinyu) som folk foretrekker?
- Ja, Samstemt palett (Fargeharmoni): 87% av besøkene for 74% av katalogen.